Složna Braća Indeks

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

Delite | 

Naša lepota

Ići dole 
AutorPoruka
Palma
Mod.Tim

Broj poruka : 1582
Datum upisa : 30.01.2007

PočaljiNaslov: Naša lepota   Ned Apr 01, 2007 11:17 am

Sigurno ste se bezbroj puta iznervirali jer vam stlno stavljaju pod nos te doterane, besprekorne lepotice i lepotane iz Holivuda, i one naše domaće (ispeglane na stolovima plastičnih hirurga i u fotošopu), i pomislili: ″Ah, to je tako daleko od nas običnih″. Lepota se krije u različitosti, u sopstvenom viđenju sebe, na svakom od nas ima nečeg lepog.
Šta volite na sebi, a šta ne?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Lexi

Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 46
Datum upisa : 01.03.2007

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   Uto Apr 03, 2007 4:04 am

S obzirom da sam dupli Blizanac u horoskopu,vise je nego ocigledno da sam veliki narcis.

Ni ja ne volim te nase i tudje ispeglane itd... 'lepotice' , iz prostog razloga sto iz njih osim plastike na izvol'te, ne zraci ama bas nista. Ah da! Gresim, vidis draga Palma. Zraci. "Vidi koliko sam kostam!" To vristi na sve strane zajedno sa plastikom.

Na sebi volim svoje oci i usne, sto se lica tice. Sledece cime mogu da se ponosim, a da je potpuno prirodno su moje 7D.

Ali, sta NAJVISE volim kod sebe?

Svoj intelekt, smisao za humor, ono nesto harizmaticno cime zracim i sto privlaci ljude i na ulici da me pogledaju.
Nazad na vrh Ići dole
misterNO
Admin

Muški
Broj poruka : 822
Datum upisa : 30.01.2007

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   Uto Apr 03, 2007 9:18 am

Lexi ::
Sledece cime mogu da se ponosim, a da je potpuno prirodno su moje 7D.
Hm, a šta je to 7D?

Lexi

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   Sre Apr 04, 2007 12:10 pm

MisterNo

Hm, a šta je to 7D?

Ono sto muski vole da je veliko, makar bilo i silikonsko?

Ah, a sta cu kad me vuces za jezik????
Nazad na vrh Ići dole
oki

Broj poruka : 3728
Datum upisa : 31.01.2007

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   Pet Apr 06, 2007 3:05 am

I lepi cvetovi lepi su za neko vreme!
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   Ned Apr 15, 2007 3:02 am

Da ŽENSKA LEPOTA!!!Uvek se daje u ospredje visoka,vitka,dobar stas itd.
Ja lično na sebi volim ono u meni,eto na žalost drugi to ne vide odmah , moraju baš zaviriti u dušu,a na sebi eto grudi priroda me obdarila,a sve drigo mi je lepo zato što je moje,cenim se sa svim svijim nedostacima.
Nazad na vrh Ići dole
oki

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   Ned Apr 15, 2007 6:25 am

Al' nam je forum obdaren... Very Happy Wink
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   Ned Apr 15, 2007 10:03 am

oki ::

ma nije da nije......toliko lepote na jednom mestu

Nazad na vrh Ići dole
oki

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   Ned Apr 15, 2007 10:35 am

jednažena ::
oki ::
ma nije da nije......toliko lepote na jednom mestu
toliko lepote.... da se zavrti u glavi...... te nam treba
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   Ned Apr 15, 2007 10:38 am

Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   Čet Apr 26, 2007 1:32 am

Нема жене која у неком тренутку, или и чешће, не пожели да промени свој изглед, било да се ради о ситнијој, било да се ради о крупнијој промени. Проблем је што промена изгледа понекад може да се покаже као тешка грешка.

Шта је проблем с променом изгледа? То што том променом врло лако можете да не будете задовољне, и то у тој мери да пожелите да вриснете кад видите свој нови look за који сте, можда, дали велике суме новца, плус се изложиле дуготрајном, некада и веома болном малтретирању. Да ли то значи да изглед не треба мењати, да, ако не мислите да изгледате катастрофално, боље да ништа не дирате? Не.

Оно што направи проблем јесте када је разлог за промену погрешан. Рецимо, мушкарац у кога сте заљубљене воли плавуше, па ви зато своју предивну гавран црну косу "спалите" различитим третманима не бисте ли што пре добиле жељену боју, и завршите личећи на страшило. За промену боје косе још и некако; уз правилну негу, нова коса која вам израсте биће здрава и лепа као и она коју сте имале пре фарбања. Већи је проблем с пластичном хирургијом, нарочито ако су захвати већи - после вас из огледала посматра лице потпуно вам непознате жене, и уопште нисте сигурне да вам се то лице свиђа, а на вас вам никако не личи.

Како избећи овакве грешке? Пре свега, запитајте се због чега желите да промените свој изглед. Да ли је то нешто што од вас жели неко други (момак, мајка, пријатељица, шеф...), или је то нешто што желите лично ви? Онда, ако планирате да се подвргнете пластичној хирургији, запитајте се да ли ће вам та једна промена бити довољна - ваше тело ипак није лутка од пластелина па да се играте њиме онако како вам у тренутку нерасположења или неодољиве жеље да нешто крупно промените у свом животу падне на памет. Запитајте се и шта том променом желите да постигнете и размислите да ли ће вам та промена заиста то и донети - рецимо, ако желите да држите дијету да бисте смршале, виткије тело може вам повећати самопоуздање и тако вам побољшати друштвени живот, али ипак вам неће донети армију удварача док на киоску купујете хот-дог. Једном кад сте размислиле о свему наведеном и закључиле да је баш та и таква промена оно што стварно желите, јер ће вам помоћи да остварите битан вам циљ, само напред! Ту онда није вероватно да ће бити грешке, као ни да ћете се касније покајати.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Naša lepota   

Nazad na vrh Ići dole

Naša lepota
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prirodna lepota, nega lica i tela

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu