Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 21, 2007 2:17 pm

Lexi ::
Zeko, svidjaju mi se tvoje sitne mudrosti, bile one stvarno tvoje ili si ih negde usput prisvojio...Nema veze...Volim pametne muskarce, jer onda sa njima imam o cemu da pricam.
Drago mi je da te poznajem. Isto vazi i za vecinu korisnika ovog foruma,koje ne bih da imenujem iz prostog razloga da ne bih uvredila one koje slucajno ili s namerom ne budem imenovala. prepoznace se, jer sa njima uglavnom komuniciram.
Jednom sam rekla jednoj osobi-a ta osoba ce se prepoznati, znam:
Covek koji cuti cuti zato sto:
-nema sta da kaze
-nema kome da kaze
-ili smatra da je u tom drustvu, mudrost biti samo slusalac, nikako govornik... Wink Idea

Meni je samo drago sto me je Oki navukla na sloznu bracu, jer jesu dobro drustvo i medju njima ne zelim da budem cutolog.
Bas i hvala lepa Lexi na iskrensti.Nekad modrujem sta mi padne na pamet ,nekad koristim mudre reci pametnih ,ako ih dobro zapamtim.Inace od malih noga citam mudre ljude i zene i upijam ih kao spuzva vodu.
Ko me voli kaze mi sta zna i daje mi sta ima.Inace dobra prijateljica upoznaje se na uskom krevetu i sirokom putu.zar ne???


Poslednji izmenio dana Sub Apr 21, 2007 4:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 21, 2007 2:23 pm

oki ::
Meni je samo drago sto me je Oki navukla na sloznu bracu, jer jesu dobro drustvo i medju njima ne zelim da budem cutolog.

ljubavi moja O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 50092 O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 402331
zato sam te i navukla , zato što te volim! O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 955890 O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 955890 O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 955890

Rijetka posjeta uvecava prijateljstva i ljuvav se onda romantican radja.
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 21, 2007 4:22 pm

Nista ne moze izlijeciti dusu osim razuma, kao sto nista ne moze izlijeciti razum osim duse......
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 22, 2007 8:54 am

da,dragi moji,ma divni ste,pravo je bogatstvo imati vas

Marijak je davno izjavio"sudbina nam daje rodutelje,a prijatelje biramo sami"


pa da ipak nastavimo sa zadatom temom......
zaljubljenost znamo da je prolazna i spremni smo nekako to prihvatiti,a šta se događa sa velikom ljubavlju??????kud ona iščezava i zašto?????????
hajde zeko gukni nešto uverljivo Razz
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 22, 2007 9:42 am

Kako izmeriti koja je velika a koja mala ljubav?
Sasvim sigurno neke volimo manje ili vise, ali su sve ljubavi po meni velike,jer kako ljubav velika moze biti na ovom svetu nista ne moze.
Hocemo li se meriti na metar sa Anom Karenjinom ili njenim grofom?
Ali ovo nije sustina pitanja niti odgovora na pitanje jednezene.
Ovo je samo moje razmisljanje naglas...
Kako velike ljubavi prodju? Pa otprilike isto kako i dodju...
Neke se ugase iznenada i onda se pitamo da li su zaista i bile to sto smo mislili ili smo sami sebe strpali u more iluzija...
Neke prodju i zavrse se veoma bucno, skandalozno...
Ne zaboravite govorim o ljubavima obicnog malog coveka, a ne ovih sa naslovnih strana koji unovcavaju sve: od svojih ljubavi pa do strija.
Neke ljubavi, to je najredja grupa, skoro fantomska, nikada ne prodju... Ili bar tako misle oni sa strane...
Ali je istinito a to je neporecivo, da sve NA KRAJU BOLE.
Makar samo jedan dan.
Makar samo sujeta boli, ako ne boli dusa.
Makar samo ulozeno (ne mislim na finansije ali i njih mozete staviti, bar sto se mene tice na sami kraj nabrojanih cinioca) vreme, trud itd. u tu ljubav, boli.
Posle velikih ljubavi sta nam ostane?

Gorak ukus pelina na jeziku i puna usta peska....
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 22, 2007 9:51 am

Da, napravila sam prpust, odgovorila sam delimicno na to kako, ali nisam na zasto.

Vreme.
I covek se menja.Sa svakim danom shvatanja o zivotu nam se menjaju. Dopunjujuci se naravno.Ako onaj koji je kraj nas, ta nasa velika ljubav, bude prevazidjen i ne moze da nas u tome prati, vremenom se ugasi i ta ljubav prema toj osobi.
Razlike.
U pocetku smo zaljubljeni pa ne vidimo kanjone koji nas dele od osobe koju volimo i koja nam postane nasa velika ljubav. A onda, opet vremenom, kako zaslepljenost prolazi, tako uvidjamo prvo sitne, pa onda sve krupnije i krupnije razlike koje nas dele od te osobe...Onda dodje i taj dan "D" kada ih vise ne mozemo zaobici, svesno zmureti pred njima, poricati ih itd... I onda takva velika ljubav pukne kao mehur od sapunice...
Ljubomora.
Nista ne ubije veliku ljubav tako kao bolesna ljubomora. Slazem se, da ako u ljubavi ne postoji doza male normalne ljubomore, to i nije prava ljubav. Ali ovde je rec o bolesnoj ljubomori. Skoro sam bila jednoj svojoj prijateljici rame za plakanje kada se jedna takva ljubav raspukla... Postala je otirac za sve komplexe svog dragog koji ju je na kraju prozvao ''kraljicom trotoara'' dok je ona u njega gledala kao u jedino svoje sunce koje joj je nazalost svojim laznim sjajem iskopalo oci.
Sada se oporavlja, jos ne mogu reci uspesno. Leci kompekse nize vrednosti koje joj je napravila doticna ljubomorna osoba, a bila je divna osoba, jaka, puna samopouzdanja.O ranjenoj dusi za koju je pitanje hoce li ikada ponovo voleti, da i ne pricam.
Ima jos razloga, hajte da ne budem jedina...
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 22, 2007 10:01 am

Slažem se lexi,zaljubljenost je zaslepljenost i nemoć u donošenju nekih krupnih odluka u životu,ne vidmo ništa osim onog što želimo.
Da,ljubav hm teško je izmeriti njenu veličinu i jačinu,eto mislim da je ona najjača u koju smo najviše uložili(ne materijalno)naravno takva i najjače i najduže boli.Svakako posle svih ljubavi ostaje samo pepeo i bol.
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 22, 2007 10:58 am

Svijet je tijesan, a um prostran. Misli zive lako jedna pokraj druge, ali se stvari u prostoru bolno sudaraju.
Ljubav je najplemenitija slabost uma.
Nazad na vrh Ići dole
oki

oki


Broj poruka : 3728
Godina : 51
Datum upisa : 31.01.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 23, 2007 11:00 am

Zaljubljenost, hm....

Kad skačeš a ne znaš zašto
kad se smeješ a ne znaš zašto
kad plačeš a ne znaš zašto
ništa ne znaš i...
to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 23, 2007 12:49 pm

Ne vidim nikakvu utjehu u tome sto cu nadzivjeti ljubavnicu i ostati samo spomenik proslih vremena.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimePon Apr 23, 2007 9:37 pm

ohoho zekane,šta to zboriš ušiju ti hahahaaaaa

Zaljubljen čovjek uvjek misli da voli prvi put,iako je pre toga više puta voleo,
verujući da je ovaj put to najjače i najiskrenije.
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 3:38 am

Biti zaljubljen ne znaci nuzno i voljeti. Biti zaljubljen je odredjeno stanje; voljeti je cin. Stanje podnosimo, za cin se odlucujemo.zar ne???????????
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 6:54 am

ma biti zaljubljen je stvarno stanje kad ni sami nismo svesni mnogih stvari,
hm biti zaljubljen a ne voleti ,pa to mi ne ide nekako skupa,mislim da volimo
jako ali površinski,a posle to prelazi u nešto dublje i jače,da stanje podnosimo
a nije nužno da se za čin ljubavi odlučujemo,ipak nas vodi srce a ne čisti razum.......
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 10:11 am

Neko ce reci da je anonimnost u virtualnoj komunikaciji nedostatak, ali to moze biti i prednost. Koliko ste se puta, primjera radi, nasli u drustvu, uzivo, ciji vam pripadnici nisu odgovarali, ali ste se iz nekog razloga morali prilagoditi, tj. glumiti i smjeskati se kako biste se uklopili? Tada ste, drugacije receno, prestali biti ono sto jeste. Internet i virtualna komunikacija omogucuju da budete svoji, da ne glumite i ne odricete se svoje osobine. Svi se sluze nadimcima (nickname), a ne pravim imenima. Tek kada upoznate nekoga, sami odlucite hocete li mu se predstaviti ili necete. U tome i jest bit - vi ste ti koji odlucujete. I to nakon sto ste osobu postupno upozna(va)li, kroz stil pisanja, nacin izrazavanja, teme o kojima razglabate i ono sto kroz razgovor doznajete. Tako Internet pruza mogucnost da, ako treba i unedogled, trazite osobu svog zivota. Naravno, niko ne garantuje da cete je naci, ali barem mozete pretraziti cijelu kuglu zemaljsku. Ocito, mogucnost trazenja i biranja prijatelja i ljubavi mnogo je veca nego u stvarnome svijetu. Koliko ste se puta zacrvenili pred nekim koga ste sreli uzivo i ko vam se svideo zato jer niste znali kako mu prici? Na Internetu to ne mora biti tako. A ako se i zacrvenite, stite vas vas nickname i to sto vas doticna osoba ne vidi... No, sto ako se oboje zacrvenite? Sta ako ste bas pronasli nekoga ko vam se svidja i kome se, sto je najvaznije, i vi svidjate? I sto ako vas pita jeste li gledali film "You've got mail" ("Imas postu")? Tada cete zasigurno intenzivirati komunikaciju,prosiriti je i na telefon, SMS poruke...
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:14 am

Tako je zekane moj.A šta veliš zacrveniti haha a šta ovo lupanje srca,hoće iskočit iz gnezda.
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:21 am

Znas, Ko ima srce, ne mora da ima i gace.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:23 am

Br-1 ::
Znas, Ko ima srce, ne mora da ima i gace.

hahahaaaaaa:oops:
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:31 am

ja se retko smijem,ali se obicno zadnji smejem.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 11:49 am

e moj zeko i ti si izgleda zaljubljen,
a znaš kako kažu u onom vicu ko se zadnji smije nije skonto:P ;)

:h015:
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 24, 2007 3:53 pm

Ja drzim da na zenu se ne smije udariti nisacim,osim lepom i neznom rijecju.O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 796494
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 25, 2007 8:04 am

Br-1 ::
Ja drzim da na zenu se ne smije udariti nisacim,osim lepom i neznom rijecju.O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 796494

samo lepim i nežnim rečima Exclamation Exclamation Question
ma ima tu još ponešto haha
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 25, 2007 8:23 am

Ja lako zaboravljam svoje greske, ako za njih ne zna niko osim mene.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 25, 2007 9:18 am

...e pa zeko ja ne mogu zaboraviti svoje greške iako za njih znam samo ja Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 25, 2007 10:42 am

Mudro je traziti sliku
Euforija je neizbjezna, ispunit ce vas sreca, imat cete dojam da ste nasli osobu svog zivota. No, jos ne znate kako izgleda. Naravno, ako niste bili mudri, pa je to pitali ili trazili (njegovu ili njenu) sliku. No, kada se konacno odlucite na presudan korak - susret uzivo - ni slika koju ste vidjeli ne mora jamciti da se necete razocarati. Vjerojatno je posve normalno da se pri prvom susretu uzivo osjecate kao stranci, koliko god ste prethodno bili povezani "preko zice". Bez sumnje, u takvoj komunikaciji veliku ulogu ima vasa masta, jer je put upoznavanja u virtualnom svijetu obrnut od onoga u stvarnom. Kako doticna osoba nije pokraj vas, s` njom se ne mozete povezati na temelju njene fizicke privlacnosti, simpaticnosti, lijepih plavih ociju... Najgore sto vam se moze dogoditi jest da se razocarate, ali i to je za ljude! Ako ste od onih kojima je karakter vazniji, nakon mrvicu prilagodbe i navikavanja, problema vjerojatno nece biti... Osim ako se niste bas toliko jako vezali, a zivite u razlicitim gradovima ili cak zemljama . Tada nastaju problemi, a sve ovisi o vama i nacinu kako cete rijesiti novi problem - vezu na daljinu... No, ko vam je kriv kad ste mogli izabrati i odgovarajuce mjesto? Zato, uostalom, i sluzi virtualna komunikacija - da mozete birati i izabrati, zar ne? Svima vama sretno Smile
O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Kiss
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 25, 2007 10:46 am

Joj zekice, pa sto me prozva za moje plave okice? Embarassed Embarassed Embarassed
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...   O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
O zaljubljenosti i pravoj ljuvavi ponekad cujemo izjavu...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: MUŠKO-ŽENSKA ŠAPUTANJA-
Skoči na: