Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 Ni dobitak na lotou nije dovoljan

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
oki

oki


Broj poruka : 3728
Godina : 51
Datum upisa : 31.01.2007

Ni dobitak na lotou nije dovoljan Empty
PočaljiNaslov: Ni dobitak na lotou nije dovoljan   Ni dobitak na lotou nije dovoljan Icon_minitimeUto Maj 15, 2007 9:24 am

Ni dobitak na lotou nekada nije dovoljan....

Majkl Antonuči prvi je dobitnik lotoa koji se vratio na svoj stari posao.

Ovaj pedesetosmogodišnji Britanac potrošio je svoj dobitak od pre 12 godina, u iznosu od četiti miliona evra i vratio se na posao koji je napustio kada je dobio džekpot.

Antonuči je potrošio svoj dobitak na brod, noćni klub, luksuznu robu, a imao je i dva neuspela poslovna projekta. Mnogo novca je otišlo i na brak sa modelom Keli Arkins, koji je trajao 12 sedmica.

"Nakon luksuznog života sada radi isti posao koji je radio i pre 12 godina. Kupuje stari nameštaj i prevozi ga u SAD", piše "Daily Mirror".

On je izjavio da je imao divno iskustvo zahvaljujući novcu koji sam dobio na lotou, ali da ne želi da umre bogat.

"Posedujem mnogo deonica, ali gotovine nemam. Ali, dok god sam zdrav i imam bocu dobrog vina, ja sam sretan", kaže Antonuči.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Ni dobitak na lotou nije dovoljan Empty
PočaljiNaslov: Re: Ni dobitak na lotou nije dovoljan   Ni dobitak na lotou nije dovoljan Icon_minitimeUto Maj 15, 2007 9:28 am

Zanimljivo,ma bar će normalno živeti....ma previeš novca nikad ne donosi sreću.No
Nazad na vrh Ići dole
 
Ni dobitak na lotou nije dovoljan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: SVAŠTARA-
Skoči na: