Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 Lepo je biti prvi....

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitimeNed Jun 17, 2007 4:00 pm

Gubitak nevinosti predstavlja za svaku zenu, na neki nacin, ulazak u novi zivot. To je svakako dogadaj koji se pamti za ceo zivot. Dok su neke devojke postajale zene na zadnjem sedistu automobila ili u parku ili na drugom nezgodnom ili manje pogodnom mestu, ja sam pre nekoliko danana sa jednom devojkom nastojao da to bude barem malo romanticnije za nju,i cinimi se da sam donekle uspeo. I bilo je.
Postovao si me i voleo. Cak posle cetiri meseca naseg poznanstva nijednom nijesi spomenuo da oces da me imas. Ali ja znam da si me zeleo. Pokazivao si to pogledom i onim nabreknutim stvorenjem u gacama. zelela sam i ja. 0, Boze kolko sam te zelela.Zeko bio si divan,bile su to njene reci na kraju.
Bilo je toplo tog junskog dana. Odlucili smo da idemo na kupanje. Sunce, reka i curica mojih snova. A sta ima lepse. Po obicaju otisli smo daije od obale i ljudi. Sunce nam je golicalo telo,a ona je pozelela da se skinemo ali se ruke nisu micale. Konacno ona je skupila snage i skinula kupaci.
- Sta to radis? - upitao sam je iznenadjeno, dok su mi oci gorele strascu.
- Nemoj se praviti glup. znas sta hocu. Znam da i ti hoces. Eto, pogledaj se. - pokazala mi je na moju muskost koji je u svoj svojoj velidini virio iz gacica.
-Zeleo bih da vodim ljubav s tobom ali ne zelim da te povredim. Jos nije vreme. - rekao sam odlucno i uskocio u vodu.
Bila je iznenadjena. Ali borba jos nije bila gotova. Skocila je i ona zamnom. Hladno milovanje vode povecalo je moju zelju. Njene bradavice su se skamenile. Doplivala je do mene i pocela da me ljubi. Uzvracao sam joj poljupce, milujuci je po sisama, dupetu, stomaku - idemo napoije - rekao sam. Znala je da je sada gotova . Pomislila je konacno cu osetiti sta znaci "imati muskarcinu prvi put u zivotu".
Sela je na prectku od camca, a ja sam kleknuo ispred nje. Rekao sam joj da se ne plasi i zagnjurio glavu medju njene noge. Osecala je kako je kako je jezik golica. Bilo je divno, ali ona je zelela moga malisu.
- Udji u mene,udji, molim te!
- Polako, polako. Hocu da uzmes lizalo u usta.
Radila je kako sam naredio. Zamisljala je, da je to najlepse lizalo koje je do tada lizala. Cula je moje isprekidane uzdahe koji su je jos vise palili.
- Lezi! - rekao sam.
Legla je, a ja preko nje. Poceo sam da je ljubim, ne bi li otklonio nervozu. Zavukao sam ruku stavio u njeno medjunozje.
- Tako si tesna. Ti si prva devica koju odavno nisam imao - rekao sam srecno. Osecala je kako vlazi pod uticajem mojih ruku.
- Stavi ga. molim te!
Izvadio sam prste i u sledecem trenutku osetila je ostar bol.
- Boli me, budalo. lzvadi ga. - vrisnula je.
Izvadio sam ga i pogledao je zaprepasceno.
- lzvini.
Posle nekoliko sekundi cutanja zamolila me da nastavim. Poslusao sam je. Nabijao sam ga polagano i bol je postepeno iscezavala. Tada je pocela da oseca neke prijatne vibracije. Zagnjurio sam glavu medju njene sise lizao joj bradavice koje su od silnog uzbudjenja iskocile i ocvrsle.
- Hocu da ti sednem. - rekla je.
Bolece te.
Ustao sam i legao na drugi kraj camca. Prisla mi je. Naciljala pravo u centar i sela.
Oooooooooooooohhhhhhhhhhhhh...
Njihala se na njemu ispunjavajuci svoje telo malim bolom i ogromnim uzivajnem. Nabijala se svom snagom i vrisnula od zadovoljstva kad sam joj ugrizao bradavicu.
- Ustani, ustani brzo. - vlknuo sam.
Skocila je i posle par sekundi videla moju semensku tecnost kako curi. Brzo se sagnula i pocela da ga sisa. Semenska tecnost je bila topla njen opor ukus je odusevio. Kada je isisala i poslednju kap iz njega podigla je glavu i srela se sa mojim pogledom. Blo sam iznenadjen.
- Jos malo prakse i bices kao profesionalka.
Nasmejali smo se, i jos dugo posle toga lezali zagrljeni i goli, izlozeni loplom milovanju suncevih zraka. Eto ja rekoh kako je bilo i noj i meni,a kako je vama bilo??????


Poslednji izmenio dana Pon Jun 18, 2007 4:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitimePon Jun 18, 2007 12:33 am

Zanimljiva,osjetljiva i škakljiva tema:idea:

Da ...ti reče i previše zeko...ovo ko erotska priča Very Happy Pa dobro ti znaš kako je bilo tebi, a njoj Evil or Very Mad Mislim da je tek sada došao za njom taj osećaj gubljenja nevinosti.

Ja nikada nisam o tome pričala i iskreno rečeno nerado se sjećam tog događaja.Sve se desilo u mladalačkom zanosu punom ludila i nepromišljenosti.Nadam se da i ova djevojka o kojoj govoriš nije te sreće.Ja ni u kom slučaju nisam insistirala na sex ali sam bila slijepo zaljubljena u jednog nadasve lijpog , zgodnog i nedostižnog momka.Ja srednjoškolka on momak,stasao za ženidbu.Brzo je ukapirao da sam odlijepila za njim i iskoristio tu moju slabost.Nije bilo na zadnjem sedežu auta,već u jednom prelijepom hotelu, koji mi od tada i nije više tako čaroban.Ma ja onako izluđena nisam ni osetila neki preteran bol, a on me na kraju zbunjeno gladao, nevina djevojka , bez iskustva, izgovorene riječi su bile rijetke.
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitimePon Jun 18, 2007 4:51 am

Car prve ljubavi je u nasem neznanju da ona moze svakog trenutka prestati.toga treba uvek biti svestan.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitimePon Jun 18, 2007 10:01 am

hm ne znam da li je ovo baš iz čiste ljubavi
Nazad na vrh Ići dole
pantelija

pantelija


Broj poruka : 30
Datum upisa : 06.02.2007

Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitimePon Jun 18, 2007 11:16 am

cek malo BRE...ja sam uvek bivao drugi,i mene zene ubedjuju da je to isto kao i prvi....jel to istina? bla
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitimeSre Jun 20, 2007 4:49 am

Ti se bar nisi dosad mučio pantelija Razz
Nazad na vrh Ići dole
pantelija

pantelija


Broj poruka : 30
Datum upisa : 06.02.2007

Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 10:33 am

jednažena ::
Ti se bar nisi dosad mučio pantelija Razz
pa ja se i sad mucim........................ bla
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 3:21 pm

Iza svake lijepe stvari stoji neka vrsta patnje.
Ko pobedi strah taj je i tigru opasan protivnik.
Nazad na vrh Ići dole
oki

oki


Broj poruka : 3728
Godina : 51
Datum upisa : 31.01.2007

Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 11:30 am

Nesreća većine muškaraca je ta da žele biti PRVI,
žene su malo mudrije, one žele biti POSLEDNJE!!!! Lepo je biti prvi.... 816870
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitimePet Jul 06, 2007 8:30 am

BRAVO OKI!!!cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lepo je biti prvi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepo je biti prvi....   Lepo je biti prvi.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lepo je biti prvi....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zasto je bolje biti muskarac...
» Ruske rakete mogu ponovo biti usmerene ka Evropi
» Konkurs za Prvi medjunarodni festival Janos Siveri
» Konkurs za PRVI medjunarodni festival Vojislav Despotov

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: MUŠKO-ŽENSKA ŠAPUTANJA-
Skoči na: