Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 Mladić (19) visok 236 centimetara

Ići dole 
AutorPoruka
oki

oki


Broj poruka : 3728
Godina : 51
Datum upisa : 31.01.2007

Mladić (19) visok 236 centimetara Empty
PočaljiNaslov: Mladić (19) visok 236 centimetara   Mladić (19) visok 236 centimetara Icon_minitimePet Jul 13, 2007 10:57 am

Mladić (19) visok 236 centimetara i još uvijek raste Njegova majka Anita (45) visoka svega 1.62 metra kaže da je oduvijek znala da će Chris biti poseban. - Kad se rodio, uletio je doktor i rekao 'O moj Bože, nikad nisam vidio ovako velika stopala' - priča majka. U dobi od šest mjeseci doktori su Aniti priopćili da će joj dijete biti dvometraš. Cijelo njegovo djetinjstvo morala je objašnjavati drugima zašto se njen sin, koji izgleda kao da ima četiri godine, kreće uz pomoć hodalice. U osnovnoj školi Chris je otišao na prvu operaciju, ali bezuspješno. Njegove noge i dalje su rasle, a djeca su ga zadirkivala. Sa 15 godina otišao je na drugu operaciju, prenosi Daily Mail. - Osam tjedana proveo je u bolnici s flasterima na nogama koji su zaustavljali rast, a drugih osam kod kuće. Da nije to napravio, bio bi još viši nego sada - priča Anita. Chris je istaknuo kako je cijeli život trpio nesnosne bolove jer se tijelo razvijalo neproporcionalno njegovim godinama. - Kad izađem van, svi doslovno zure u mene, kao u životinju. Ja sam kao i svi drugi, samo malo viši nego ostali - dodaje Chris, koji je visok 2 metra i 36 centimetara. Njegovi roditelji potrošili su cijelu ušteđevinu kako bi preuredili kuću. Dizali su zidove, vrata, krov kako bi se Chris mogao kretati. Nakon što je njegova priča objavljena u medijima, Chris je dobio i poziv modne agencije pa džeparac zarađuje i kao model.Mladić (19) visok 236 centimetara V7811ma8do3
Nazad na vrh Ići dole
 
Mladić (19) visok 236 centimetara
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: SVAŠTARA-
Skoči na: