Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 Sta muskarac da nosi na plazu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Tefnut

Tefnut


Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

Sta muskarac da nosi na plazu Empty
PočaljiNaslov: Sta muskarac da nosi na plazu   Sta muskarac da nosi na plazu Icon_minitimeSub Jul 21, 2007 5:00 am

Šta muškarac da nosi na plaži?

Ove sezone će moderni muškarci na plaži nositi kupaće šortseve modela „Pantie“. Oni su usko pripijeni sa markantnim nogavicama i nose se nisko na kukovima, objašnjava bečki modni ekspert Izabela Klausnica.


Sta muskarac da nosi na plazu 164713464146a0ba93465a2893373137_extreme


Najprominentniji promoter ove vrste kupaćih bio je Danijel Kreg, kao Džejms Bond u sceni na plaži. Naravno, u idealnoj varijanti, telo je istrenirano. Ako nekome model „Pantie“ baš i ne leži, može nositi i „normalne“ kupaće šortseve ili bermude.

Ove sezone treba obratiti pažnju i uzdržati se od previše šara, jer su aktuelni jednobojni modeli klasičnih boja: plave, zelene ili žute. Ko je već dobio lepu boju tela može, ukoliko je taj tip, nositi i svetloplave ili roze šortseve.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Sta muskarac da nosi na plazu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta muskarac da nosi na plazu   Sta muskarac da nosi na plazu Icon_minitimeSub Jul 21, 2007 7:03 am

lepo, lepo Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tefnut

Tefnut


Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

Sta muskarac da nosi na plazu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta muskarac da nosi na plazu   Sta muskarac da nosi na plazu Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 5:02 am

jednažena ::
lepo, lepo Wink

aha draga ..i ja kazem...bas lepo..Sta muskarac da nosi na plazu Icon_wink
Nazad na vrh Ići dole
pantelija

pantelija


Broj poruka : 30
Datum upisa : 06.02.2007

Sta muskarac da nosi na plazu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta muskarac da nosi na plazu   Sta muskarac da nosi na plazu Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 10:26 am

ja na plazu najvise volim da nosim plavusu Razz
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Sta muskarac da nosi na plazu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta muskarac da nosi na plazu   Sta muskarac da nosi na plazu Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 11:02 pm

pantelija ::
ja na plazu najvise volim da nosim plavusu Razz


Cool uh kad ću ja doći na red Razz
Nazad na vrh Ići dole
misterNO
Admin
misterNO


Muški
Broj poruka : 822
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 30.01.2007

Sta muskarac da nosi na plazu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta muskarac da nosi na plazu   Sta muskarac da nosi na plazu Icon_minitimePon Jul 23, 2007 2:48 am

Panteliju, trenutno, boli ruka. Potegao je jednu poveću plavušu...moraćeš malo da se strpiš Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tefnut

Tefnut


Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

Sta muskarac da nosi na plazu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta muskarac da nosi na plazu   Sta muskarac da nosi na plazu Icon_minitimePon Jul 23, 2007 4:35 am

pantelija ::
ja na plazu najvise volim da nosim plavusu Razz

ee..zasto nisu ovi "beogradski' kao ti...mene niko nikad nije nosio na plazu..Crying or Very sad

hmm..znala sam da je bolje ziveti u nekom slatkom,malom gradu...Wink
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Sta muskarac da nosi na plazu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta muskarac da nosi na plazu   Sta muskarac da nosi na plazu Icon_minitimePon Jul 23, 2007 8:49 am

misterNO ::
Panteliju, trenutno, boli ruka. Potegao je jednu poveću plavušu...moraćeš malo da se strpiš Wink


Crying or Very sad znači opet na čekanje


Sta muskarac da nosi na plazu 170607iPm
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta muskarac da nosi na plazu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta muskarac da nosi na plazu   Sta muskarac da nosi na plazu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta muskarac da nosi na plazu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zasto je bolje biti muskarac...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: MUŠKO-ŽENSKA ŠAPUTANJA-
Skoči na: