Složna Braća Indeks

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

Delite | 

Ljubavnica

Ići dole 
AutorPoruka
Palma
Mod.Tim

Broj poruka : 1582
Datum upisa : 30.01.2007

PočaljiNaslov: Ljubavnica   Pon Feb 05, 2007 12:18 am

Tema stara koliko i sam greh ali ...
Imate li svoje mišljenje o tome?

"Za muškarce je normalno da varaju. Oni su prosto takvi, promiskuitetniji od nas žena!“ Pitam se da li je baš tako.

Eksperiment: "Ujedan kavez stavili par zamorčića, mužjaka i ženku i mužjak je TO radio sve vreme sa ženkom, a onda je postepeno TO bivalo sve ređe i na kraju je sasvim prestao. Posle nekog vremena ubacili su u kavez novu ženku. Mužjak je odmah startovao novu ženku, ali je TO nastavio da radi i sa prethodnom s kojom je prestao. Zaključak o biološkoj potrebi mužjaka za osveženjem nije teško izvesti...“ Kako bi se ponašala ženka da su u kavez sa zamorčićima ubacili mužjaka?!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Br-1

Broj poruka : 333
Godina : 55
Datum upisa : 02.02.2007

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Pon Feb 05, 2007 3:47 am

Citat :
"Za muškarce je normalno da varaju. Oni su prosto takvi, promiskuitetniji od nas žena!“ Pitam se da li je baš tako."
hihihihihi NE,NE,NE
Nazad na vrh Ići dole
Palma
Mod.Tim

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Čet Feb 15, 2007 11:14 pm

Da li je ova svakodnevna pojava za vas tabu tema?
'Ajde, otkravite se malo!

Kakva treba da bude ljubavnica?
Ona treba da ljubi ženstveno i strasno, da igra na kartu seksepila, da je solidno situirana, da bude osećajna, da dobro izgleda, da bude duhovita, da ne primećuje druge muškarce, da ume besprekorno da se obuče, da ima izgrađen ukus, da je poznavalac dobre kuhinje, da bude avanturistkinja sa kojom život ima petu dimenziju, da ga obožava do kraja sveta i nazad, da je odana i puna poštovanja prema njemu ... i razume se , u krevetu - ono što se zove oličenje dobrog seksa. Samo još kada bi smo znali gde ta retka vrsta postoji, osim u glavama veoma maštovitih muškaraca?

Ali ako žena nešto od toga ne poseduje, a ipak je zadesi status ljubavnnice ... Spotakne se o nečije postojanje, a u glavi počinje da joj se razvija emotivni film pod radnim naslovom ˝Šta bi bilo kad bi bilo˝ ... i veoma lako i brzo pada u blaženo osećanje ˝ni na nebu, ni na zemlji˝. Mimo svoje prirode pravi kompromise sa svojim visokim standardima i očekuje da joj ljubavnik uzvrati ljubav i pokaže dostojno poštovanje. Ali kada ON dodirne njene ideale, sve moze! Baš sve ... I tada kod nje dolazi do raspada sistema i sudara sa sa neminovnim pitanjem: kako se pokupiti i skockati ponovo?

Odoh ... volim
Nazad na vrh Ići dole
Palma
Mod.Tim

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Čet Feb 15, 2007 11:16 pm

I relaksirajte se, bre.

Različita mišljenja:

Raspravljaju se slikar, doktor i programer šta je bolje imati: ženu ili ljubavnicu.
Kaže slikar:
-Pa bolje je imati ljubavnicu, to je veće uzbuđenje i veća inspiracija.
Kaže doktor:
-Pa bolje je imati ženu, to ti je sigurna veza i stabilnost.
Programer će na to:
-Znate šta momci? Najbolje je imati i ženu i ljubavnicu. Žena misli da si kod
ljubavnice, ljubavnica misli da si kod žene, a ti programiraš...Very Happy Wink
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Sub Feb 17, 2007 5:45 am

Ja i ona se negde upoznali. Pocne razgovor i ubrzo shvatimo da imamo o cemu da pricamo i nakon inicijalnog upoznavanja. Razgovor traje sve duze, ni jedno ni drugo i ne primecujemo vise okolinu i fino se ispricamo. Bez oklevanja razmenimo brojeve telefona i dogovorimo se da se ubrzo cujemo, a onda i ponovo vidimo. Pocetak jedne lepe veze? Ne, ne veze. Ona bi da ja budem samo ljubavnik,jer kaze da je nesretno udata.. Teoretski, musko-zensko prijateljstvo lepo zvuci. Ima ih u stvarnom zivotu, ma koliko to nekima moglo neverovatno da zvuci. Ipak, tu moze biti i problema,pa naravno ako se zaljubimo.Sta vi mislite o ovom..
Nazad na vrh Ići dole
Palma
Mod.Tim

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Sub Feb 17, 2007 7:22 am

Br-1 ::
...Ona bi da ja budem samo ljubavnik,jer kaze da je nesretno udata...

Definišite mi pojam "srećno udata žena" da bih znala koja je to "nesrećno udata žena".

Zašto je muškarcu potrebna ljubavnica ako je:
" ...ljubavnik upravo potreban srećno udatim ženama da bi one i dalje to bile. Dobre supruge i majke. Laki zanos, još lakši flert ili strasna avantura je ono što je srećno udatim ženama najpotrebnije posle izvesnog vremena.Umorne od bolesti dece, školovanja, kuvanja, peglanja, sopstvenog rada i izgleda, muževljevog hrkanja ili čak njegove dobrote i mirisa, udate žene se moraju bar jednom za vreme svog srećnog braka zaljubiti..."

Šta mislite da li je ljubavnik/ljubavnica potreba, strast, adrenalin, dokazivanje, zanos, radoznalost, nešto nepotrebno, višak, teret ... ili nešto drugo? A jednostavno, možda je samo ljubav... ona prava na koju se čekalo dugo, sudbinska, iskrena, duboka, neprolazna ...?
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Pon Feb 19, 2007 5:36 am

[quote="Palma"]
...Ona bi da ja budem samo ljubavnik,jer kaze da je nesretno udata...

Definišite mi pojam "srećno udata žena" da bih znala koja je to "nesrećno udata žena".

Palmice moja definicija "srecno udate zene"glasi:
Srecno udata zena je slepa zena kod ociju,nista ne vidi dalje od svog muza.Na srecu malo je takvih ili ih uopste nema...
Obozavam zene otvorenih ociju,kod kojih zelje srca i tela,nadvladaju svaki razum koji iz mozga ide...
Nadam se da se slazemo.....
Nazad na vrh Ići dole
Palma
Mod.Tim

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Ned Feb 25, 2007 7:24 am

Pismo Ane Karenjine Tolstoju

Lave Nikolajeviču, nosi se u qurac, život si mi upropastio. Ne razumeš, bačuška, žensku dušu, zašto si se onda u nju petljao, zašto nisi pisao o muškarcima? Posvetiti roman prevarenom mužu koga situacija yebe spolja i iznutra, to bi bila prava knjiga za Ruse, a i za ostali deo pravoslavnog sveta.
Drama prevarenog muža mnogo je strašnija od žene koja ljubi. U ustima je ukus kiselih krastavaca, kolena se tresu, misli se spoticu, jer udaraju jedna u drugu, neko kao da je ustinuo i zavrnuo mozak. Sve ispada iz ruku, krv počinje da se meša sa mokraćom. A ti kao da o tome ništa ne znaš, ti neodoljivi Lave Nikolajeviču već se baviš zaljubljenom ženom i njenim nemirnim snovima. Hoćeš da kažeš da strahotu preljube nikad nisi osetio na svojoj koži. Daj, molim te, šta uobražavaš, pogledaj se u ogledalo. Vidiš li taj baburasti nos, oči pokislog dabra i pajalicu umesto brade.

Znam šta ćeš da mi kažeš. Da si neodoljiv, jer si genije, da žene padaju na
tvoj talenat i na tvoju pamet. A to nije baš tako. Mogao si da pitaš neku ženu koja ljubi, na primer mene. Kad muškarac i žena zele da se potucaju, onda je potpuno svejedno da li si lekar, pekar ili apotekar, što bi rekao jedan rok pesnik iz bratske nam pravoslavne Srbije. Mani se ti opisivanja ženskog srca nego se pozabavi prevarenim muževima. Njima rastu rogovi irvasa. Pa da vidimo kako to oni pate kad ih tucaju u glavu sa svih strana.

(Maco, da l' me voliš, Ljubica Arsić)
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Sre Feb 28, 2007 12:39 pm

У затвор због прељубе
Ако варате партнера потрудите се да се то не деси у Мичигену зато што бисте могли да завршите иза решетака. Управо таква судбина могла је да задеси мичигенског јавног тужиоца Мајкла Кокс, који је признао ванбрачну љубавну аферу

Хајди Клум, искушење за многе мушкарце
(Фото www.skins.be)

Они који варају своје супружнике могу да плате високу цену уколико буду ухваћени. Ако сте мислили да не могу да заврше у затвору, преварили сте се. Наравно, под условом да се чин љубавног преступа деси у Мичигену.
Тако у образложењу судије у пресуди случаја „размене” дроге за пружање сексуалних услуга, мичигенски апелациони суд наводи да, када би држава дословне спроводила закон, прељубници би могли да буду доживотно иза решетака. Мичигенски јавни тужилац Мајк Кокс је 2005. године признао ванбрачне активности. Према државном закону, прељуба је „злочин” који се кажњава кратком затворском казном, али још од 1971. године нико није био гоњен за такав прекршај. Ипак, да Коксу гласачи нису превару узели за зло, најбоље сведочи други мандат за који је добио поверење.
Nazad na vrh Ići dole
oki

Broj poruka : 3728
Godina : 46
Datum upisa : 31.01.2007

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Pet Jun 22, 2007 1:31 am

Kad bi muškarci bili tako izvrsni ljubavnici kako to pričaju, žene ne bi imale vremena ni da se počešljaju.
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Pet Jun 22, 2007 5:27 am

zbog rascupane kose ,zato idu svake sedmice kod frizerke...
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Pet Jun 22, 2007 9:22 am

zbog rascupane kose ,zato idu svake sedmice kod frizerke...

Možda one što imaju dobre ljubavnike, ja se nebih složila mada eto sutra idem kod frizera al' zbog neke zabave naveče, pa eto da se maolo doteram Very Happy
a složila bih se sa Palmom oko ove rasprave...nije to toliko uopšte bitno da li je žena srećno il' nesrećno udata da bih jednog dana bila i dobra ljubavnica Wink
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Pet Jun 22, 2007 1:36 pm

Prava ljubav je nijema, a lazna brbljava, ali zato stol i krevet odrzavaju tu ljubav...
Nazad na vrh Ići dole
Palma
Mod.Tim

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Ned Jun 24, 2007 9:30 am

jednažena ::
...a složila bih se sa Palmom oko ove rasprave...nije to toliko uopšte bitno da li je žena srećno il' nesrećno udata da bih jednog dana bila i dobra ljubavnica Wink

Slažem se! Pitanje je: kakve šanse ima da postane ljubavnica "tuđeg muškarca" ako je srećno udata? Ili joj je to zadovoljstvo uskraćeno?
Nazad na vrh Ići dole
doktorica

Broj poruka : 134
Datum upisa : 11.06.2007

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Ned Jun 24, 2007 11:32 am

oki ::
Kad bi muškarci bili tako izvrsni ljubavnici kako to pričaju, žene ne bi imale vremena ni da se počešljaju.

bravo oki Laughing sita sam onih:hvalite me moja usta kada nitko nece..Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Berija

Broj poruka : 673

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Ned Jun 24, 2007 10:48 pm

oki ::

Ja sam srećan da moja žena ima kratku kosu pa ne treba da se češlja. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Sre Jun 27, 2007 9:44 am

Palma ::
jednažena ::
...a složila bih se sa Palmom oko ove rasprave...nije to toliko uopšte bitno da li je žena srećno il' nesrećno udata da bih jednog dana bila i dobra ljubavnica Wink

Slažem se! Pitanje je: kakve šanse ima da postane ljubavnica "tuđeg muškarca" ako je srećno udata? Ili joj je to zadovoljstvo uskraćeno?

Šanse uvek postoje...a uskraćeno je samo ono čemu se odreknemo.
Nazad na vrh Ići dole
Tefnut

Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   Čet Jul 12, 2007 11:05 pm

joo..kako mrzim te price o varanju i prevari...i sta je uopste "prevara"...?

zivot je jako dug da bi se tamo negde na pocetku,u dvadesetim ili tridesetim zakleli na vernost do groba...uostalom vernost, a ja bih pre rekla odanost je nesto sto je u glavi a ne ispod pupka...tako da po meni,ono sto se najcesce naziva prevarom (znaci sex) jednostavno uopste nije vazno...koga briga za to..mene nije. ako znam da imam njegovu prvu jutarnju i poslednju vecernju misao, ostatak mi nije bitan. ali...meni ionako kazu da sam cudna-pa nemojte me slusati..Wink

a ljubavnice i ljubavnici...pa to je kao slag na zivotnoj torti, zasto da ne..ako vam je lepo i ako nigde ne skripi..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ljubavnica   

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavnica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: MUŠKO-ŽENSKA ŠAPUTANJA-
Skoči na: