Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 Koliko Vam znaci kompjuter?!

Ići dole 
+7
vladisss
salex_015
Idriz
Palma
toba
misterNO
draganva
11 posters
AutorPoruka
draganva
Admin
draganva


Muški
Broj poruka : 2797
Godina : 51
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 30.01.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 12:06 pm

Koliko Vam znaci kompjuter? Da li ste zavisni?

Par puta sam cuo komentare na IRCu od mladjih korisnika da im kompjuter znaci mnogo vise od nekih 'normalnih zivih' stvari.
Pre bi seli za kompjuter, odigrali partiju CSa (ili neke druge igrice) nego izasli sa drugarima napolje igrali fudbal ili nesto slicno tome.

Sta vi mislite o ovome?

Sto se mene licno tice, kompjuter mi je naravno uzeo mnogo vremena, mnogo tog sam sigurno propustio radi provedenog vremena uz kompjuter, ali isto tako me je i sacuvao od mnogih gluposti koje sam mogao da uradim u 'ranoj mladosti' Licno bih preporucio mladezi da se potrude da sto manje vremena provode uz kompjuter, i da to slobodno vreme ipak provedu sa drugovima\drugaricama uz neku partiju fudbala\basketa ili nesto slicno tome
Nazad na vrh Ići dole
https://slozna-braca.editboard.com/index.htm
misterNO
Admin
misterNO


Muški
Broj poruka : 822
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 30.01.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 2:35 pm

Svaki slobodan trenutak provedem uz računar, ali nikad ga ne bih
zamenio za partiju druženja, partiju basketa (to sve ređe radim-godine:|, a i rasturilo se društvo sa basketa, svako ima svoje obaveze), popodnevni odlazak u kaVanu ili šetnju.
Nazad na vrh Ići dole
toba

toba


Broj poruka : 10
Godina : 38
Lokacija : Crna Gora
Datum upisa : 17.02.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 12:14 pm

Ja kad sednem za komp ponekad se ukocim, fizicki sam propao za 3 godine kolko imam komp, cak je postao i moj posao!
Neznam kako bih mogao zivljet da nestanu kompjuteri i ja bih izumrao!komp
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toba.users.cg.yu
Palma
Mod.Tim
Palma


Broj poruka : 1582
Datum upisa : 30.01.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 12:17 pm

Da li smo postali svi zavisnici? affraid
Nazad na vrh Ići dole
misterNO
Admin
misterNO


Muški
Broj poruka : 822
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 30.01.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 12:34 pm

Mislim da nisam zavisan...bar još. Ima dosta situacija gde mi je
računar od neprocenjive važnosti...posao npr.,gde neke stvari ne
bih znao da uradim bez pomoći te sprave:|
Nazad na vrh Ići dole
Idriz

Idriz


Broj poruka : 62
Datum upisa : 22.02.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimeSub Feb 24, 2007 10:28 pm

Palma ::
Da li smo postali svi zavisnici? affraid

ja sam ovisnik na jedan nacin.Ova kutija me hrani.Ona me tjera u 8 na posao i u neko doba nazad kuci.Tjera me da rovim po internetu i upoznajem se sa novim hardwarima, ucim o novim OS ,ofis programima, sigurnosti na internetu da bi ih znao da repariram i to unovcim, i sad me ne pitajte sto pojma nemam o masi drugih programa za npr. obradu slika, muzike itd. o njima pojma nemam jer za programe trecih proizvodjaca trebao bih i treci zivot.To znanje kradem od vas.
Ovisnik jesam al jos uvijek mi ova kutija , ipak , cini zadovoljstvo.
Nazad na vrh Ići dole
salex_015

salex_015


Muški
Broj poruka : 2
Godina : 37
Lokacija : Shabac, Velika Srbija
Datum upisa : 26.03.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: pa sta da vam kazem   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimePon Mar 26, 2007 1:21 pm

Mislim nemam problema oko zavisnosti, da sada drhtim ako 2 dana nisam za kompom, taj problem sam resio kupovinom LapTop-a tako da je nonstop samnom, inace necu da se hvalim al u kuci mislim kod mene u sobi imam 4 racunara koji rade, inace ne bavim se ilegalnim poslovima, volim da provedem vreme uz komp, ne igram igrice kao pacenik po 12 sati, sedim radim ucim, eto toliko od mene i da za mene je Informatika ceo svet, razocaran u ljubav, zene i ljude, jedino sto me jos nije izneverilo je to sto mogu da sedim za kompom 4-5 sati neprestano, da me ne nervira, da me ne vredja , da me ne napada, da mogu da ga udarim a da mi ne vrati, itd. I jos da dodam nisam pacenik ili streber sa teglama na ocima, samo sam normalan covek koji voli avanturu i provod i racunare! Toliko od mene!
Nazad na vrh Ići dole
http://blproduction.quotaless.com/forum/
vladisss




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.04.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimePet Apr 13, 2007 11:03 am

Kako je krenulo postaću potpuno nezavisna...moj komp polako ispušta dušicu No
Nazad na vrh Ići dole
Marina

Marina


Broj poruka : 261
Datum upisa : 02.02.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimePet Apr 13, 2007 11:18 am

vladisss ::
Kako je krenulo postaću potpuno nezavisna...moj komp polako ispušta dušicu No


Vladisss, hajde vec jednom, odluci se, musko ili zensko?
Nazad na vrh Ići dole
vladisss




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.04.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimePet Apr 13, 2007 11:23 am

Odluka je odavno doneta.....žensko cheers
Nazad na vrh Ići dole
oki

oki


Broj poruka : 3728
Godina : 51
Datum upisa : 31.01.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimePet Apr 13, 2007 12:26 pm

Do pre par meseci mi nije znacio nista.
Sada je vec druga prica, mada mislim da nisam zavisna... jos uvek.
Znaci mi u smislu da mogu da komuniciram sa dragim osobama, kao i da nesto novo naucim. Toliko za sada.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimeNed Jun 17, 2007 8:11 am

Imam osjećaj da se ne mogu više kontrolisati Crying or Very sad
Svakodnevno visim na kompu, ali ću pokušati bar po leti smanjiti provedeno vrijeme inače ne valja.Iamam i rješenje za višesatno bivanje na kompu Very Happy


Koliko Vam znaci kompjuter?! 113_v
Nazad na vrh Ići dole
Mima




Broj poruka : 23
Datum upisa : 17.06.2007

Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitimeNed Jun 17, 2007 10:55 am

Volim da budem na kompu,ne verujem da sem zavisna,bar ne jaki zavisnik. Neko na jednom forumu rece "Mima se izgubi , jedno vreme je nema pa se opet pojavi".Da, tako je , jednostavno osetim potrebu da jedno vreme ne prilazim kompu i ne dolazim na net.Jednostavno kao da dodje do prezasicenja,kao da me smori, i moram da se od njega odmorim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koliko Vam znaci kompjuter?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko Vam znaci kompjuter?!   Koliko Vam znaci kompjuter?! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko Vam znaci kompjuter?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: MODERNA TEHNOLOGIJA :: KOMPJUTERI-
Skoči na: