Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 Ima li zivota izvan planete Zemlje?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
draganva
Admin
draganva


Muški
Broj poruka : 2797
Godina : 51
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 30.01.2007

Ima li zivota izvan planete Zemlje? Empty
PočaljiNaslov: Ima li zivota izvan planete Zemlje?   Ima li zivota izvan planete Zemlje? Icon_minitimeUto Mar 27, 2007 7:52 am

Ima li zivota izvan planete Zemlje? Sta vi mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
https://slozna-braca.editboard.com/index.htm
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

Ima li zivota izvan planete Zemlje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ima li zivota izvan planete Zemlje?   Ima li zivota izvan planete Zemlje? Icon_minitimeSre Mar 28, 2007 10:53 am

Da li verujem? U globalu DA.
Postoje zapisi da su se NLO-i od davnina pojavljivali na nebu,cak u doba kada ljudi nisu ni znali za meteoroloske balone,satelite i avione.
Cak je i prorok Jezekilj u Bibliji dao vrlo detaljan opis:
"Pogledah, kad ono na severu udario silan vihor,veliki oblak, bukteci oganj obavijen sjajem, usred njega, usred ognja, nesto nalik na sjajnu kovinu.Usred toga, nesto kao cetiri bica, nesto nalik coveku,svako od njih sa cetiri obraza, u svakoga cetiri krila(...) Cuh lepet njihovih krila kao huk velikih voda..."
Izvestaji u drevnim spisima su jos stariji od Jezekiljovih opisa. Ti izvestaji nisu samo stariji, nego su i tacniji u opisu. I okrutniji. Izgleda kao da su vanzemaljske sile vodile ratove. U najmanje 5 hiljada godina staroj knjizi MAHABHARATA opisane su brojne katastrofe.Tamo npr pise:
"U staro doba bogovi su silazili na Zemlju. Poprimali su ljudski oblik kako bi mogli da proucavaju ljude."
U Mahabharati se svemirski brodovi oznacavaju kao "svemirski gradovi" koji se odredjenim putanjama krecu oko Zemlje. Ti svemirski gradovi su imali vrata koja su bila dovojno velika da unutra prime manje letilice. Manjim transportnim brodovima su upravljala po 3 pilota, a oni su mogli da prevoze po 8 putnika. Svaka od njih je imala raspon krila od 10 metara, i ukupnu duzinu od 13 metara. Visina je mereno od poda iznosila 5 metara. U prtljazniku je bilo mesta za 35 prostornih metara tereta.
Prema staroindijskim spisima, leteci brodovi su se upotrebljavali i u ratu. Kada je napadnut svemirski grad HIRANIJAPURNA,poslali su nekoliko malih aviona da odbiju napad AJURNE.Medjutim, to navodno nije uspelo. Ajurna je ispalio raketu velike eksplozivne snage.Svemirski grad je eksplodirao,a njegove krhotine su u dimu pale na Zemlju. U sedmoj knjizi Mahabharate pise:"Udaralo je visoko u vazduh, a iz njega su izbijali plamenovi nalik na vatru sto prozdire Zemlju na njenom kraju."
Moderna istrazivanja su u prastarim rusevinama gradova u Indiji i Pakistanu pronasla radioaktivne tragove. Gradovi su bili gotovo potpuno opustoseni,kamenje se istopilo i zapeklo, a ljudski kosturi su bili visoko radioaktivni.
Dr Robert Openhajmer jedan od "oceva" prve atomske bombe citirao je stih iz Mahabharate:"Oslobodio sam snagu svemira.Sada sam postao razarac sveta."

Da, mislim da ima zivota izvan planete Zemlje, ali smo ili mi na zalasku nase civilizacije pa oni ne zele neki bliskiji kontak sa nama, vec samo gledaju kako zalazimo u suton svog postojanja i proucavaju nas da bi sprecili svoj sopstveni zalazak Sunca, tj. propadanje ili je to nesto vise sto moj mozak plavuse moze da skonta.......
A sta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
oki

oki


Broj poruka : 3728
Godina : 51
Datum upisa : 31.01.2007

Ima li zivota izvan planete Zemlje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ima li zivota izvan planete Zemlje?   Ima li zivota izvan planete Zemlje? Icon_minitimeČet Mar 29, 2007 7:23 am

Verujem da postoji zivot izvan planete Zemlje.
Uzaludno je postojanje tolikog prostora u svemiru, ako postojimo samo mi!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ima li zivota izvan planete Zemlje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ima li zivota izvan planete Zemlje?   Ima li zivota izvan planete Zemlje? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ima li zivota izvan planete Zemlje?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nagrada planete Zemlje Sasi Stojanovicu
» Iran preti napadima na arapske zemlje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OZBILJNE PRIČE :: NAUKA-
Skoči na: