Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 SRBIJA I NASILJE U NJOJ

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

SRBIJA I NASILJE U NJOJ Empty
PočaljiNaslov: SRBIJA I NASILJE U NJOJ   SRBIJA I NASILJE U NJOJ Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 11:44 pm

Porast nasilja nad zenama u Srbiji ili samo pocetak obelodanjivanja iste?


Preksinoc je u Paracinu, muz hladnokrvno odstrelio svoju zenu na njenom radnom mestu, pred ocima njene majke, a nakon toga izvrsio samoubistvo...

Epilog?

Ostavljeno dete od 6 godina, koje ce doveka nositi na svojim ledjima teret i traumu kao zaostavstinu svojih roditelja... Oca ubice-samoubice, koji nije mogao da se pomiri sa tim da ga je supruga ostavila...

KUDA TO IDE SRBIJA?
Nazad na vrh Ići dole
misterNO
Admin
misterNO


Muški
Broj poruka : 822
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 30.01.2007

SRBIJA I NASILJE U NJOJ Empty
PočaljiNaslov: Re: SRBIJA I NASILJE U NJOJ   SRBIJA I NASILJE U NJOJ Icon_minitimeSre Apr 11, 2007 7:43 am

Hm, o ovoj temi (nasilje u porodici) bi moglo dugo da se raspravlja....
Da li su muškarci, uvek, ti koji zlostavljaju, da li je i psihičko nasiljje (zvocanje i dr...) nasilje, da li žene i koliko utiču na to da do nasilja dođe, da li...???
Jedno je sigurno! Najviše ispaštaju oni koji su najmanje krivi...DECA!
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

SRBIJA I NASILJE U NJOJ Empty
PočaljiNaslov: Re: SRBIJA I NASILJE U NJOJ   SRBIJA I NASILJE U NJOJ Icon_minitimeČet Apr 12, 2007 12:39 pm

Nisam rekla da su muskarci uvek ti koji su krivi.
Naprotiv ima i zena koje zaista predstavljaju svakojaku napast i nasinike i za svoje partnere ali i za drustvo.
Moja skolska drugarica iz osnovne je oterala muza i udavila u Moravi cerku koja bi danas bila prva godina srednje skole!
Samo sam htela da kazem isto sto i ti: da su DECA UVEK ONA KOJA ZA SVE ISPASTAJU. Ispastaju zbog jednog ili oba roditelja koji ne razmisljaju, zbog njihovog sebicluka koji nije onaj klasican sebicluk - imam jedan zivot, pa cu ga proziveti kako ja hocu, vec sebicluk u smislu da se i ne pomisli koliko se i kako se povredjuju ta mala divna stvorenja, vec je samo bitno povrediti bivseg partnera ili trenutnog-svejedno..
A onda porastu uljude koji celog zivota nose neko breme bola na svojim ledjima za koje se najzad i prestanu da pitaju i odakle im i sta ce ono tu, vec se sazive sa tim bolom i odu u mnoge krajnosti...
Tuzno je... Veruj mi da svaki put o tome razmisljam kada pogledam svoju decu i kada na njihovim licima ne vidim osmeh... Jer je na zalost i njihov otac nasilnik...
I, nije mi lako...
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

SRBIJA I NASILJE U NJOJ Empty
PočaljiNaslov: Re: SRBIJA I NASILJE U NJOJ   SRBIJA I NASILJE U NJOJ Icon_minitimePet Apr 13, 2007 10:03 am

Ma,takve stvari se desavajiu i jos mnogo gore u mnogim drzavama.mislim da je to zlo nemguce iskorijeniti,moze se mozda malo suzbiti.
Za naslednike je to zaista veliki i tezak teret.

Zivot bez mira u kuci je nista!!!
Nazad na vrh Ići dole
oki

oki


Broj poruka : 3728
Godina : 51
Datum upisa : 31.01.2007

SRBIJA I NASILJE U NJOJ Empty
PočaljiNaslov: Re: SRBIJA I NASILJE U NJOJ   SRBIJA I NASILJE U NJOJ Icon_minitimePet Apr 13, 2007 12:51 pm

Ok, ne može se iskoreniti, ali kada bi svaki pojedinac dao svoj doprinos u medjuljudskim odnosima, svet bi bio mnogo prijatniji.
Malo više tolerancije i razumevanja i sve bi bilo drugačije.
Ali, na žalost, surova realnost je takva, da smo postali sve više netrpeljivi jedni prema drugima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SRBIJA I NASILJE U NJOJ Empty
PočaljiNaslov: Re: SRBIJA I NASILJE U NJOJ   SRBIJA I NASILJE U NJOJ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SRBIJA I NASILJE U NJOJ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Evropsko prvenstvo za mlade fudbalere u Holandiji
» KOSARKA-EP i SP
» Nastavljaju se pregovori EU- Srbija
» FIBA U19
» Srbija pobedila Finsku u Helsinkiju (2:0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OZBILJNE PRIČE :: SRBIJA-
Skoči na: