Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 Moja eliminisao Đokovića

Ići dole 
AutorPoruka
draganva
Admin
draganva


Muški
Broj poruka : 2797
Godina : 51
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 30.01.2007

Moja eliminisao Đokovića Empty
PočaljiNaslov: Moja eliminisao Đokovića   Moja eliminisao Đokovića Icon_minitimePet Maj 18, 2007 7:10 am

Najbolji teniser Srbije Novak Đoković eliminisan je danas sa turnira u Hamburgu. Đoković je izgubio od Španca Karlosa Moje sa 2:1 (7:6, 4:6, 7:5).
Đoković, peti teniser sveta, nije uspeo da savlada veterana Moju, koji je 36. na ATP listi. Đokoviću je to bio treći meč za dan ipo. On je zbog kiše juče odigrao dva meča, a danas je izgubio posle dva sata i 40 minuta borbe.
Moja je u odlučujućem trećem setu vodio sa 5:2 u gemovima, ali je Đoković uspeo da dođe do 5:5, ali nije imao snage za veliki preokret. Već od početka meča bilo je vidljivo da Đokoviću nedostaje snage posle jučerašnjih mečeva. Moja nije imao milosti i brzo je stekao nedostižnu prednost.
Đoković je na početku drugog seta poveo sa 2:0, ali je Španac izjednačio, zatim Đoković napravio brejk i poveo sa 4:2 što je bilo dovoljno da dobije set. Moja je već u drugom gemu trećeg seta napravio brejk, zatim poveo sa 3:0, a onda i 4:1 i 5:2. Đoković, međutim, nije pomišljao na predaju, već je izjednačio na 5:5, ali nije imao snage da pobedi raspoloženog Španca.
Ovo je današnjim rivalima bio tek drugi susret, a oba tenisera imaju po jednu pobedu. Moja će u polufinalu igrati protiv prvog tenisera sveta i drugog nosioca turnira, Švajcarca Rodžera Federera.
Nagradni fond turnir u Hamburgu je 2.082.500 evra.
Nazad na vrh Ići dole
https://slozna-braca.editboard.com/index.htm
 
Moja eliminisao Đokovića
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: SPORT-
Skoči na: