Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 POSKUPLjUJU..karte za kosmos...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Tefnut

Tefnut


Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Empty
PočaljiNaslov: POSKUPLjUJU..karte za kosmos...   POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 6:33 am

Turistička karta ruskim brodom 'Sojuz' na Međunarodnu kosmičku stanicu [MKS], koja sada košta 25 miliona dolara, za dve godine poskupeće za 20 miliona dolara, saopštio je predsednik američke kompanije 'Spejs edvenčers' Erik Andreson koja posreduje u putovanju. Prema njegovim rečima, osnovni razlog promene cene je oslabljeni kurs dolara u odnosu na rublju. Naredne godine sedam dana boravka na MKS koštaće 30 miliona dolara. Anderson je naveo da je njegova kompanija kod Roskosmosa rezervisala dva mesta za potencijalne turiste koji na jesen 2008. i na proleće 2009. godine lete ruskim brodom na MKS. Isto tako oni su predložili ruskoj agenciji da im rezervišu mesta i 2010. i dalje, navodi agencija Itar Tas. Kako je rekao predsednik američke kompanije, najverovatnije je da će u kosmos leteti američki turista i predstavnik Azije, a njihova imena biće objavljena naredne sedmice. Zahvaljujući posredništvu kompanije iz Virdžinije [SAD] na MKS su boravili Amerikanci Denis Tito [2001], Gregori Olsen [2005], Anuša Ansari [2006] i Čarls Simoni u aprilu ove godine, kao i Južnoafrikanac Mark Šatlvort [2002] koji su u realizaciju svoje mašte uložili od 20 do 25 miliona dolara.
Nazad na vrh Ići dole
pantelija

pantelija


Broj poruka : 30
Datum upisa : 06.02.2007

POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Empty
PočaljiNaslov: Re: POSKUPLjUJU..karte za kosmos...   POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 10:24 am

Tefnut ::
Turistička karta ruskim brodom 'Sojuz' na Međunarodnu kosmičku stanicu [MKS], koja sada košta 25 miliona dolara, za dve godine poskupeće za 20 miliona dolara, saopštio je predsednik američke kompanije 'Spejs edvenčers' Erik Andreson koja posreduje u putovanju. Prema njegovim rečima, osnovni razlog promene cene je oslabljeni kurs dolara u odnosu na rublju. Naredne godine sedam dana boravka na MKS koštaće 30 miliona dolara. Anderson je naveo da je njegova kompanija kod Roskosmosa rezervisala dva mesta za potencijalne turiste koji na jesen 2008. i na proleće 2009. godine lete ruskim brodom na MKS. Isto tako oni su predložili ruskoj agenciji da im rezervišu mesta i 2010. i dalje, navodi agencija Itar Tas. Kako je rekao predsednik američke kompanije, najverovatnije je da će u kosmos leteti američki turista i predstavnik Azije, a njihova imena biće objavljena naredne sedmice. Zahvaljujući posredništvu kompanije iz Virdžinije [SAD] na MKS su boravili Amerikanci Denis Tito [2001], Gregori Olsen [2005], Anuša Ansari [2006] i Čarls Simoni u aprilu ove godine, kao i Južnoafrikanac Mark Šatlvort [2002] koji su u realizaciju svoje mašte uložili od 20 do 25 miliona dolara.
NECE MOCI,ja sam taman skupio 25 miliona....p...a im materina lop[ovska:a011:
Nazad na vrh Ići dole
Tefnut

Tefnut


Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Empty
PočaljiNaslov: Re: POSKUPLjUJU..karte za kosmos...   POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 10:32 am

hahaha...e pa sto ne uplati bar avans za putovanje, bar rezervaciju...POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Icon_tongue
Nazad na vrh Ići dole
pantelija

pantelija


Broj poruka : 30
Datum upisa : 06.02.2007

POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Empty
PočaljiNaslov: Re: POSKUPLjUJU..karte za kosmos...   POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 10:48 am

Tefnut ::
hahaha...e pa sto ne uplati bar avans za putovanje, bar rezervaciju...POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Icon_tongue
ma kao da sam znao da ce poskupeti pa sam pare strpao u slamaricu...moj seljacki rezon me ni ovog puta nije prevario POSKUPLjUJU..karte za kosmos... 787999
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Empty
PočaljiNaslov: Re: POSKUPLjUJU..karte za kosmos...   POSKUPLjUJU..karte za kosmos... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
POSKUPLjUJU..karte za kosmos...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: SVAŠTARA-
Skoči na: