Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 ZVEZDA SE OPROSTILA OD GUROVICA

Ići dole 
AutorPoruka
Tefnut

Tefnut


Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

ZVEZDA SE OPROSTILA OD GUROVICA Empty
PočaljiNaslov: ZVEZDA SE OPROSTILA OD GUROVICA   ZVEZDA SE OPROSTILA OD GUROVICA Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 11:26 am

Košarkaški klub Crvena zvezda organizovao je oproštajnu pres konferenciju svom najboljem košarkašu u prethodne dve sezone Milanu Guroviću. Pred velikim brojem novinara i fotoreportera pored novog člana poljskom Prokoma govorio je i predsednik Upravnog odbora KK Crvena zvezda Mirko Petrović.

"Velika mi je čast a i svih u Crvenoj zvezdi što smo u prethodne dve sezone imali priliku da sarađujemo sa Milanom Gurovićem. Mogu slobodno da kažem da je on prava legenda srpske košarke, jedan od ključnih igrača naše reprezentacije i veliki patriota. Gurović je ostavio neizbrisiv pečat u Crvenoj zvezdi. Veoma smo ponosni što je Milan zahvaljujućim maestralnim partijama u Zvezdinom dresu zaslužio poziv da se ponovo nađe u nacionalnom timu i da bude prvi kapiten košarkaške reprezentacije Srbije. U prethodne dve godine Milan se borio kao lav kako protiv rivala na parketu, tako i protiv svih nepravdi, koje u mnogim slučajevima gotovo da nemaju veze sa košarkom. Hrabro je ulazio u svaki duel i zbog takvog odnosa prema crveno-belom dresu postao pravi heroj navijača. Mi mu se najdublje zahvaljujemo na svemu", rekao je Petrović.

Milan Gurović je u prošloj sezoni na 20 mečeva postigao više od 30 poena, a čak na tri duela postigao je više od 40 poena. On je bio najkorisniji igrač u svim takmičenjima koje je igrala Crvena zvezda.

"Pre svega moram da istaknem da mi je bila izuzetna čast da dve godine nosim dres kluba za koji sam navijao od kada znam za sebe. U Zvezdi sam čini mi se doživeo punu afirmaciju u Srbiji i dostigao možda najbolju formu u svojoj karijeri. U prethodnom periodu doživeo sam mnogo lepih trenutaka, ali i ne toliko lepih, od strane Zvezdinih protivnika. U svakom slučaju žao mi je što Crvenoj zvezdi nisam doneo šampionsku titulu kao igrač. Nadam se da ću dobiti novu šansu kao sportski funkcioner u budućnosti u Crvenoj zvezdi, jer planiram jednog dana da se vratim na Mali Kalemegdan kada završim igračku karijeru. Zahvalio bih se Upravi na poverenju, stručnom štabu, saigračima i zaposlenim u Crvenoj zvezdi na sjajnoj saradnji i naravno navijačima na bezrezervnoj podršci", izjavio je Gurović.


ZVEZDA SE OPROSTILA OD GUROVICA 143999533346a8c3c324e3a935970559_big
Nazad na vrh Ići dole
Tefnut

Tefnut


Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

ZVEZDA SE OPROSTILA OD GUROVICA Empty
PočaljiNaslov: SRECNO, CARE !!!   ZVEZDA SE OPROSTILA OD GUROVICA Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 11:28 am

Eee..najdrazi Gurovic odlazi...srecno Care, gde god da ides....najbolji uvek i zauvek..ljubi te  Tefnut u misicu istetoviranu...ZVEZDA SE OPROSTILA OD GUROVICA S045
Nazad na vrh Ići dole
 
ZVEZDA SE OPROSTILA OD GUROVICA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Crvena Zvezda 2007/2008

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: SPORT-
Skoči na: