Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 Najveci blamovi u ljubavi i sexu

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeČet Apr 26, 2007 1:50 am

Evo, ja Vam otvaram nadam se jednu nadam se zanimljivu temu?

Експериментисање и истраживање у сексу су највећи део времена добродошли, али постоје и неке ствари које баш и не морате да искусите - извесни бламови који вам се могу десити кад сте саме, с партнером или, још горе, кад је и неко трећи ту. Ево неких таквих ситуација.
Често је маштање о симпатичном или романтичном пикнику, а затим о вођењу љубави под ведрим небом (под претпоставком да у близини нема никог ко би вас видео - или, зависно од вашег укуса, можда баш ако постоји могућност да вас неко види). Мада се у овоме може уживати, проверите временску прогнозу, а и пажљиво се загледајте у небо пре него што се упустите у овако нешто - последње што вам треба је пљушчина усред вођења љубави.
Ако сте решиле да изненадите свог драгог новим секси доњим вешом, то би могло да му се допадне ако му је женски доњи веш фетиш. Само, уколико се одлучите на то, пре него што са себе свучете све осим веша, проверите да ли су врата закључана - не желите да баш тада у изненадну посету наврати његова мама.
Сан је великог броја жена да с драгим изађу на романтичну вечеру и да им он, пре вођења љубави, пружи дугу, сензуалну масажу. У томе се, заиста, може уживати - само би овакве угођаје требало избегавати онда када сте баш уморне, јер се тада може десити да усред те дуге и предивне масаже заспите.
Има жена које воле да се играју секс-играчкама. У томе, наравно, нема ничег лошег. Незгода настаје када се претходно не прочита упутство за употребу те секс-играчке - резултат углавном буде искуство налик на нешто што приказује "Скривена камера", и то под претпоставком да се не повредите.
Дешава се да обучете неке старе гаћице које баш и не волите, али нема везе, ионако их нико неће видети. А ни ноге не обријете (издепилирате). И баш то вече вам се укаже прилика за феноменалан секс, или барем изгледа као таква прилика. Сад, већини мушкараца неће стварно бити битне ни ружне гаћице ни необријане ноге, не ако су стварно загрејани за секс - али ће вас свеједно бити блам.
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeČet Apr 26, 2007 1:57 am

Nadam se da vas nece biti blam da ispricate neka svoja slicna iskustva?

Moj najveci blam je sitan.
Upoznala sam jednog lika svojevremeno i resili smo da se sretnemo i upoznamo.
Posto sam ja tada bila u braku koji se vec uveliko raspadao, potrzaila sam naravno utehu na nekoj drugoj strani, jel'te (kad vec to isto radi mnogo pre mene moj muz a sto ne bih i ja, ali se meni licno pokazalo kao losa solucija, naravno ne zbog price koja sledi), da bi se bar prividno taj brak odrzao.
Sreli smo se na jednom nadvoznjaku, ispod koga sam ja planirala da ostavim svoj auto i odemo s njegovim.
Parkirala sam auto na nadvoznjaku, na samom onom njegovom ravnom kraju izasla iz auta i krenula ka njemu. Poljubili smo se, da bi on istog momenta kad su nam se usne razdvojile, rekao uznevereno
"JEBOTE, ODE TI AUTO!"
A ja, s cizmama u stiklama od 10cm juris za autom!!!!!!!!!!!!!!!! jupi jupi jupi jupi jupi jupi jupi jupi jupi jupi jupi jupi jupi jupi
Najveci blamovi u ljubavi i sexu 615435 Najveci blamovi u ljubavi i sexu 615435 Najveci blamovi u ljubavi i sexu 615435 Najveci blamovi u ljubavi i sexu 615435 Najveci blamovi u ljubavi i sexu 615435 Najveci blamovi u ljubavi i sexu 615435
Nikada se vise nismo videli. Nisam zelela.
Sta mislite, ZASTO?
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimePet Apr 27, 2007 8:18 am

Sta mislite, ZASTO?
zato što je ravnodušno gledao dok si ti trčala za automQuestion Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeSub Maj 05, 2007 11:19 am

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,
duso, upravo tako!

Akoji su blamovi ostalih ucesnika ovog foruma ili se svi prave da ih nemaju?

Hajde, dragi i drage moje, cikam vas...
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeSub Maj 05, 2007 11:27 am

cheers joj ne mogu se sjetit zzzzzz
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimePet Maj 18, 2007 1:00 pm

he he ,ja naisao,iskoco iz mog auta,zaustavio tvoj auto i ti srecna otisla samnom.i tako smo zajedno do dan danas
cmokic
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeSub Maj 19, 2007 4:53 am

Very Happy ma vidi doskakutao nam beli zeko cheers Najveci blamovi u ljubavi i sexu 796494

uh sad se ne mogu baš ničeg setiti
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeNed Maj 20, 2007 2:22 am

Svaku istinu ne mozemo kazati, neku zbog samih sebe, neku zbog drugoga
Nazad na vrh Ići dole
oki

oki


Broj poruka : 3728
Godina : 51
Datum upisa : 31.01.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeNed Maj 20, 2007 6:57 am

Najdublje istine ipak se najbolje čitaju izmedju redova i najvećim delom se ne daju napisati.
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeNed Maj 27, 2007 5:16 am

Ko je pametan, taj ce u razgovoru manje misliti na ono o cemu govori, a vise na onoga s kim razgovara. Ako tako bude cinio, moze biti uvjeren da nece reci nista zbog cega bi se kasnije mogao kajati.
Nazad na vrh Ići dole
doktorica

doktorica


Broj poruka : 134
Datum upisa : 11.06.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 9:16 am

kad sam u pola sata dva put pala sa kreveta Embarassed Laughing
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 9:21 am

doktorica ::
kad sam u pola sata dva put pala sa kreveta Embarassed Laughing

e pa kad si nestašna Razz
Nazad na vrh Ići dole
doktorica

doktorica


Broj poruka : 134
Datum upisa : 11.06.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeČet Jun 14, 2007 9:25 am

Embarassed ipak je sigurnije na podu Rolling Eyes Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeSub Jun 16, 2007 3:51 pm

greska,i krevet ima pod.tepih je dusu dao za to.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeNed Jun 17, 2007 2:58 am

Cool Vidi ti zeke, pojavio se i odmah se baca na tepih Wink
Hajde zeko ispričaj nam neki blam u ljubavi i sexu, sad te dugo nije bilo sigurno ima novosti.
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeNed Jun 17, 2007 4:34 am

specijalno za neku zenu.......
Livada… Na njoj lepe, upravo procvale japanske tresnje… Njihove roze latice padaju po celoj livadi… Nalazim se ondje s tobom naslonjen na jedno drvo i ljubim te. Ti pritisnuta uz drvo, jedna moja ruka na drvetu, druga te njezno drzi iza glave… Ljubim te sve strasnije po vratu, bas na mjestu gdje se spaja vrat, uho i rub celjusti… Tvoje omiljeno mjesto Malo dodjem do uha i liznem ga i onda opet na vrat, a tebi pobegne jedno malo ahhhhh koje me toliko moze uzbuditi. Ljubim te na sve nacine - meko, snazno, strastveno. Razbijam tisinu tihim zvukom mmmmmmmmmm kojim ti pokazujem koliko uzivam o svemu ovome. Taj mali zvukic tebe dodatno stimulise pa i ti pocinjes praviti zvukove sve glasnije i snaznije koji u kombinaciji s tvojim zanosnim telom i pokretima u meni bude sve jace nagone. Primim te, dignem ti noge i omotam ih oko svog struka. Drzim te tako za guzu, prislonjenu na drvo, mrsim ti kosu, ljubeci te sve intenzivnije… Tvoji uzdasi me izluduju… Prelazim rukom po tom divnom zenskom telu i pustam te da osjetis svaki moj dodir. Znas da sam spreman dati tebi celoga sebe, i vise ako zatrazis. Lagana letna haljinica koja je do malopre slobodno vijorila na letnom povetarcu vec je mokra od znoja i vrucine nasih tela. Sva je pritisnuta i izguzvana, i vec sam je mislio sam ukloniti; naravno, iz sazaljenja prema njenom stanju. Ipak, samo je lagano podizem i rukama dodirujem tvoje golo telo. Ljubim te i milujem, prelazim rukom po kosi i usnama ti se polako spustam sve nize niz telo. Drazim te usnama po neznim grudima, lagano grickam, a one pod mojim jezikom postaju sve kruce. Grudi su osetile moj dodir. Rukama lagano prelazim sve nize i nize… trbuscic ti je slaba tacka i znam to iskoristiti. Spustam te na meku zelenu travu i jednom rukom podizem tvoje iznad glave. Ljubim te strastveno… Druga ruka trazi tvoje tajno mjesto. Igram se oko njega dok ti osjecas svaki moj pokret i zelis jos. Diram te preko gacica i brzo povlacim ruku drazeci te sve vise i vise. Znam da ce kad se moje ruke sledeci put priblize, osetices moj dodir jos intenzivnije. Lagano prelazim po nogama, sve blize i blize tom tajnom mjestu i time te jos vise drazim. Ti se sve vise meskoljis poda mnom i priblizavas mi se svojim telom, proizvodeci mmmmm zvukove koji dizu adrenalin u meni. Ne trazeci dodatnog povoda opet se primicem osjetljivom mjestu i intenzivno ga stimulisem. Znam da uzivas - primjecujem da su ti gacice vec mokre. Ljubeci ti trbuscic lagano ih povlacim prema dole otkrivajuci svu tvoju nevinost. Isprva si se meskoljila i odmicala moju zivahnu ruku, ali vise nisi mogla odoleti. Sama si htela sve vise i vise. Toliko si htela to malo njeznosti da sam ti ponudio sve sto sam mogao, isao sam do kraja u tvojoj toploj uskoj mackici . Samo mali pomaci mog prsta izazivali su velike i burne reakcije - izvijanje tela, ubrzano disanje i tiho stenjanje . Moji prsti se nisu umarali. Nisu prestali sve dok nisi zavristala od jacine uzitka i lagano opustila svoje telo iz tog slatkog grca. Par minuta kasnije lagano sam te drzao u narucju. Pogledam te svu znojnu, ali tako lepu, pogledam te duboko u oci i u njima vidim samo ljubav i razumijevanje. Tim neznim pogledom gledala si me u dubinu duse i iz nje izvlacila najskrovitije tajne. Rekoh ti: Volim te i njezno te poljubim jos uvek te ne pustajuci iz svog narucja. Nakon nekoliko njeznih poljubaca, pogledas me u oci i ozbiljna lica, sada starijeg izgleda, kazes: Volim te, duso glasom od kojega mi se srce odmah zagrije i poskoci. I tako smo ostali ispod toga drveta jos neko vreme, ona lezeci u mome krilu, gledajuci igru rozih latica dok padaju sa krosanja. Lagano ti mrsih kosu i uzivah u u njenom dodiru i mirisu letnoga dana koji je bio kao stvoren samo za nas. Gledajuci lepotu koja me okruzivala i ljepoticu koja je lezala tu na mojim nogama, setih se vremena koje smo dosad proveli zajedno i pomislih Ne moze mi biti tako lijepo i ugodno niskim drugim osim tebe! Andjele moj
VOLIM TE i ljubimmmmm..
uhhh,nisam se setio da idem dalje.........
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeNed Jun 17, 2007 9:40 am

uh ovo je jedan jako sladak blam zeko...nemam reči sve je bilo lepo u toj priči, al' kud zaboravi ići dalje Wink to je pa veliki blam Mad blago toj nekoj ženi u naručju jednog takvog romantika, prelijepo je opisano, te roza latice, travnjak.... uhuh
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 3:25 pm

Moju narav mogu izmijeniti samo dvije stvari; devojke i mladje zenice.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

Najveci blamovi u ljubavi i sexu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci blamovi u ljubavi i sexu   Najveci blamovi u ljubavi i sexu Icon_minitimePet Jun 22, 2007 9:03 am

Br-1 ::
Moju narav mogu izmijeniti samo dvije stvari; devojke i mladje zenice.

hehheeeeeee a gdje sam tu ja Question Wink
Nazad na vrh Ići dole
 
Najveci blamovi u ljubavi i sexu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najveci svetski pronalazaci
» Znacenje boja i cveca u ljubavi
» Krao automobile iz ljubavi-prema devojci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: MUŠKO-ŽENSKA ŠAPUTANJA-
Skoči na: