Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 Formula RENO

Ići dole 
AutorPoruka
Tefnut

Tefnut


Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

Formula  RENO Empty
PočaljiNaslov: Formula RENO   Formula  RENO Icon_minitimeNed Jul 15, 2007 9:56 am

Formula Reno je...sto bi se reklo antre ili "predsoblje" za ulazak u drustvo najboljih , u Formulu 1..mnogi vozaci karijeru pocnu ii zgrade u Formuli reno pa nastave..do zvezda..do formule 1..




Miloš Pavlović
Jedini Srbin koji poseduje superlicencu za Formulu 1 ove sezone ima veliku priliku da se domogne toliko željenog “Velikog cirkusa”. Rođeni Beograđanin već treću sezonu takmičiće se u šampionatu Serije Reno i trijumf u ovom prvenstvu omogućio bi mu ulazak u društvo odabranih
Srpski automobilista Miloš Pavlović, koji se takmiči u Svetskoj Reno seriji, promenio je tim i poslednjih šest trka voziće kao član “Drako multirejsing SAD tima”. Posle raskida saradnje sa “Kram kompetišn” timom koji Pavloviću nije pružio adekvatne uslove za takmičenje, naš automobilista je ostvario zapažene rezultate u Spa Frankošampu (Belgija) i Nirburgringu (Nemačka) za volanom “Eurointernacionala”. Tako je Pavlović dobio priliku da razgovara o angažmanu s najboljim timovima u Svetskoj Reno seriji i postigao dogovor sa timom “Drako multirejsing”.

-evo nekih njegovih odgovora na pitanja novinara,u vezi sa ovom sezonom:

Šta očekujete u sezoni 2007. i možete li konačno da osvojite titulu u prvenstvu Formule Reno?
Ove godine očekujem mnogo. Objektivno, želim da budem na svakoj trci barem na podijumu. Da li je moguće osvojiti ove godine i titulu šampiona u seriji Reno, teško je prognozirati. Smatram da je još rano za definitivan zaključak. Predstoje mi pripreme i testovi u novom timu, ali mogu da otkrijem da sam presrećan što ću voziti za DRACO rejsing. Američki tim može da mi omogući ostvarenje mojih želja, a to je ulazak u Formulu 1.
Koliko je vaš novi tim DRACO rejsing bolji u odnosu na KRAM kompetišen ili GD rejsing?
Sigurno je bolji. Prošle sezone uspeo sam da se čak tri puta domognem podijuma za upravljačem DRACO rejsing tima. To samo govori koliko je američki tim konkurentan. Ekipa ima vrlo dobre inženjere, koji su dobro organizovani. Sjajno su me prihvatili i ja sam u pogledu učinka u sezoni veliki optimista. Pored toga, ukazali su mi i veliku čast, jer ću biti prvi vozač tima.

Formula  RENO V63814p0



FORMULA RENO: Pavlović drugi na Hungaroringu
Nedelja, 15. jul 2007.

Srpski automobilista Miloš Pavlović nastavio je da "žari i pali" na stazama širom Evrope u okviru šampionata Formule Reno.

Vozač ekipe Drako Multirejsing osvojio je u nedelju drugo mesto na trci u Madjaskoj, koja je vožena na stazi Hungaroring kod Budimpešte. Pavlović je tako krunisao sjajan vikend, pošto je na prvoj trci u subotu zauzeo sedmu poziciju.

Pobednik nedeljne trke na Hungaroringu bio je vozač Red Devil Komteka Španac Alehandro Nunjez, a treće mesto zauzeo je Sebastijan Vetel iz ekipe Karlin Motosport.

Pavlović sada u generalnom plasmanu zauzima petu poziciju sa 41 poenom.

U Formuli Reno sada predstoji nešto duža pauza, a naredne dve trke biće vožene u engleskom Doningtonu 8. i 9. septembra.
Nazad na vrh Ići dole
Tefnut

Tefnut


Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

Formula  RENO Empty
PočaljiNaslov: Milos Pavlovic   Formula  RENO Icon_minitimeNed Jul 15, 2007 10:28 am

Formula  RENO Milo_pavlovi_421_13

hmm..slatkis...Formula  RENO A015
Nazad na vrh Ići dole
Tefnut

Tefnut


Ženski
Broj poruka : 435
Datum upisa : 11.07.2007

Formula  RENO Empty
PočaljiNaslov: Re: Formula RENO   Formula  RENO Icon_minitimePet Jul 27, 2007 3:00 pm

Pavlović: Formula 1 moj životni san

Najbolji srpski automobilista Miloš Pavlović izjavio je da mu je životni san da počne da nastupa u takmičenju "Formule 1". "Moj cilj je Formula 1. Da li ću uspeti da predjem ili neću... još uvek ne znam", rekao je Pavlović za novosadski "Dnevnik".

Dodao je da mu je jedini cilj u ovoj sezoni osvajanje titule u Formuli Reno, gde se trenutno nalazi na petom mestu u generalnom plasmanu.

Pavlović poseduje "super licencu", to jest pravo nastupa u Formuli 1, a tu licencu je stekao još 2002. godine, kada je osvojio titulu u italijanskoj Formuli 3.

Od tada je osvojio i naslov šampiona u Svetskoj seriji lajt 2004, a već treću sezonu nastupa u Svetskoj seriji Reno.

"Nivo na kojem mi vozimo je takav da smo spremni za Formulu 1", rekao je Pavlović.

Dodao je da sa Formulom 1 ima "konstantan kontakt", ali je naveo da konkretnih ponuda za sada još uvek nema.


Formula  RENO 60748374746a7064d3eb88586873844_big
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Formula  RENO Empty
PočaljiNaslov: Re: Formula RENO   Formula  RENO Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Formula RENO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FORMULA 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: SPORT-
Skoči na: