Složna Braća Indeks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Složna Braća Indeks


 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Video igreVideo igre  

 

 INTERNET POZNANSTVA

Ići dole 
+4
Marina
maserka
Br-1
jednažena
8 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeNed Apr 08, 2007 4:06 am

Neko mora početi prvi pa eto ja sam nova pa nek ima neke fajde i od mene
Very Happy Ja lično sam upoznala(verbalno)nekoliko prijatelja preko neta.Nisam imala prilike do sada ni sa jednim od njih da se i uživo sretnem,ali mi se eto baš ovih dana javio jedan drug koji je došao u "moju" državu haha na privremeni rad.
Sad je samo od mene odvisno kad i gde da se dobijemo na jednoj kafici gde bih se i zvanično upoznali.Priznajem imam tremu,čuli smo se par puta telefonom a već godinu dana se eto po netu tipkamo,ne baš često al' kad se nam ukaže prilika.Sve je zasnovano na drugarskoj bazi ali me svejedno kopka taj prvi susret.Ako neko ima neko iskustvo,bila bih bu zahvalna,neka napiše.
Eto dragi moji tako kod mene stvari stoje....a kod vas Question
Imate li vi neko iskustvo oko internet poznanstva INTERNET POZNANSTVA 636720
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimePon Apr 09, 2007 3:46 pm

jednažena ::
Neko mora početi prvi pa eto ja sam nova pa nek ima neke fajde i od mene
Very Happy Ja lično sam upoznala(verbalno)nekoliko prijatelja preko neta.Nisam imala prilike do sada ni sa jednim od njih da se i uživo sretnem,ali mi se eto baš ovih dana javio jedan drug koji je došao u "moju" državu haha na privremeni rad.
Sad je samo od mene odvisno kad i gde da se dobijemo na jednoj kafici gde bih se i zvanično upoznali.Priznajem imam tremu,čuli smo se par puta telefonom a već godinu dana se eto po netu tipkamo,ne baš često al' kad se nam ukaže prilika.Sve je zasnovano na drugarskoj bazi ali me svejedno kopka taj prvi susret.Ako neko ima neko iskustvo,bila bih bu zahvalna,neka napiše.
Eto dragi moji tako kod mene stvari stoje....a kod vas Question
Imate li vi neko iskustvo oko internet poznanstva INTERNET POZNANSTVA 636720
hmmmm,posalji po postaru adresu sve ti kazem sta ce te snaci,dakle upustvo je besplatno.sastani se posle sastanka nema kajanja zasigurno.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 12:20 am

aha,pa ja mislila da skupa podijelimo to iskustvo Smile

na forumo,pa dobro može kompjuter
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 3:13 am

Ko zna, mozda se tek sada proslavim na ovom forumu. Nikada nije kasno, neki postanu popularni kao mladici,a neki bogami tek u zlatnim godinama. Bitno je da imamo volje. Moja pjesma postala je hit u Americi zahvaljujuci sto se nasla na net-u. Zaista je paradoksalno da nas taj internet toliko spaja, a istovremeno se uz njega toliko otudjujemo.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 6:03 am

Dobro si ovo rekao da nas internet i spaja i otuđuje,jer sam baš čitala o tome
da baš može doći i do tog otuđivanja putem interneta,ma ja ti nisam za tu soluciju,volim druženja i upoznavanja novih ljudi,volim razmenu mišljenja bez obzira kako i ko ih daje.Jasnoi je da svaki posameznik ima drugačiji pogled na svet,nebitno stvarni il' virtualni.
Nazad na vrh Ići dole
maserka

maserka


Ženski
Broj poruka : 489
Godina : 54
Datum upisa : 30.01.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 10:53 am

Br-1 ::
Ko zna, mozda se tek sada proslavim na ovom forumu. Nikada nije kasno, neki postanu popularni kao mladici,a neki bogami tek u zlatnim godinama. Bitno je da imamo volje. Moja pjesma postala je hit u Americi zahvaljujuci sto se nasla na net-u. Zaista je paradoksalno da nas taj internet toliko spaja, a istovremeno se uz njega toliko otudjujemo.
napred

ponkad se bolje i otudjiti nego belsavo lupetati okolo!


Poslednji izmenio dana Uto Apr 10, 2007 11:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 11:28 am

NO COMMENT
Nazad na vrh Ići dole
Marina

Marina


Broj poruka : 261
Datum upisa : 02.02.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 12:55 pm

Do sada sam i vjerovala u internet poznanstva, vise ne,nikada.
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 11:29 pm

Eh, pa evo i mene napokon da se javim, kao zacetnik ove teme na neki nacin...

Poznanstva uzivo preko interneta krecu od tipkanja koja traju vise meseci, a onda se nastavljaju verbalnim upoznavanjem te osobe sa kojom smo se tipkali, da bi ponekada zavrsili i upoznavanjem uzivo...

Svako upoznavanje nosi dozu rizika, pogotovu preko neta, jer postavljamo sebi puno pitanja, pocev od toga da li je to stvarno ta osoba koju vidimo na slici, preko neke price o zivotu te osobe, do toga da li je ta osoba zaista takva za kakvu se izdaje...

Ali, ista doza rizika postoji i u upoznavanju ljudi uzivo, pa cak i u zivljenju sa tim istim ljudima. Sigurna sam da svi vi imate bar po jedan primer da se neko koga ste upoznali vi ili vasi prijatelji izdavao za nesto sto nije, ili da su ljudi shvatili da su ziveli sa jednom osobom koja se pred svetom pokazivala u sasvim drugacijem svetlu... Zar ne?

Imam puno poznanstava preko neta za ovih 10-tak godina koliko sam prisutna u ovom virtuelnom svetu. Neka su se zavrsavala samo verbalno-putem telefona, neka su se zavrsila i upoznavanjem,nakon koga recimo nisam zelela vise da sretnem osobu koju sam upoznala ili se to jednostavno vremenom izgubilo samo po sebi...

Izdvojila bih dva.

Prvo je jedno iskreno i duboko prijateljstvo koje se posle upoznavanja uzivo jos vise produbilo i traje vec nekih 5 godina.
Drugo je moja trenutna velika ljubav i covek sa kojim planiram da docekam starost-bar se tome oboje nadamo...

INTERNET POZNANSTVA 955890 INTERNET POZNANSTVA 955890 INTERNET POZNANSTVA 955890 INTERNET POZNANSTVA 955890 INTERNET POZNANSTVA 955890 INTERNET POZNANSTVA 955890 INTERNET POZNANSTVA 955890 INTERNET POZNANSTVA 955890 INTERNET POZNANSTVA 955890 INTERNET POZNANSTVA 955890 INTERNET POZNANSTVA 955890

Toliko za pocetak onako otvoreno kakva sam vazda od kako sam ovde, a i svuda drugde....
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 11:32 pm

Marina moja draga....
Mnogo puta se razocaramo i u ljude koje sretnemo uzivo... Zasto bismo internet poznanstva stavljali u neku drugu kategoriju?

Veruj... I desice ti se...
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 11:37 pm

Sto se jednezene tice... Probaj... Uvek sam imala stav u zivotu, bolje je umreti i ne kajati se sto si probao, nego umreti i kajati se sto nisi probao... Ako ne probas neces znati... A ako probas, uvek imas iskustvo za neki drugi put kada ce ti zvonce isktustva zazvoniti ili na uzbunu ili na nesto lepo da te upozori da to lepo ne propustis...
Nikada ne odustaj nakon samo jednog pokusaja...
To sto smo se upoznali preko interneta, ne znaci da smo neiskreni...
Ne znaci da lazemo svi ako neki lazu... Lazova ima i ovako u svakodnevnom zivotu...
Moja ljubav sa neta, mi je dolazio ovih dana pa sam vas sve zapostavila... Mi smo 350km daleko, ali nas ta daljina ne razdvaja... A moj bivsi muz je bio par ulica dalje od mene pa sam bila tako slepa kod ociju i nista godinama nisam videla...

Probaj...
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeSre Apr 11, 2007 1:13 am

Hvala lexi INTERNET POZNANSTVA 402331

Danas sam popila kaficu sa prijateljem sa neta,mogu vam reći
da sam fascinirana iskrenošću,sve je onako kako smo se tipkali
i stvarno mi nije žao.Ostaćemo na vezi,povremeno popit kaficu skupa
i ispričati se.Uh sad mi je mnogo lakše,ma i dalje mislim da ima kako u stvarnom tako i u virtualnom svetu svašta samo što za sve treba vreme,jer vreme je najbolji pokazatelj.

Znate li onu "jedna lasta ne čini proleće" Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeSre Apr 11, 2007 8:36 am

da ,to sam bio ja.cheers kafa kafa
Nazad na vrh Ići dole
maserka

maserka


Ženski
Broj poruka : 489
Godina : 54
Datum upisa : 30.01.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeSre Apr 11, 2007 11:20 am

Marina ::
Do sada sam i vjerovala u internet poznanstva, vise ne,nikada.

Veruj i ja, od kad me prijateljica preverila na Carstvu Lokvanja, pa sam pokušalada oprostim ali njen muž je upetljao prste pa sve na kraju zasrao!

Po starom običaju uvek sve upropasti!
Nazad na vrh Ići dole
Marina

Marina


Broj poruka : 261
Datum upisa : 02.02.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeSre Apr 11, 2007 11:40 am

maserka ::
Marina ::
Do sada sam i vjerovala u internet poznanstva, vise ne,nikada.

Veruj i ja, od kad me prijateljica preverila na Carstvu Lokvanja, pa sam pokušalada oprostim ali njen muž je upetljao prste pa sve na kraju zasrao!

Po starom običaju uvek sve upropasti!

Kakav rijecnik jedne "dame", ma svaka ti cast i ovdje i tamo...
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeČet Apr 12, 2007 12:19 am

Br-1 ::
da ,to sam bio ja.cheers kafa kafa


hahahaaaa eto sad više nije tajna INTERNET POZNANSTVA 402331
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeČet Apr 12, 2007 12:10 pm

Ponekad su dame najsladje bas tada kada nisu ni svesne da slasno psuju!
napred napred napred INTERNET POZNANSTVA 763808 INTERNET POZNANSTVA 339700 INTERNET POZNANSTVA 396698
A meni je iskreno muka od onih premirotina: INTERNET POZNANSTVA 653635 jao, dal' sam jadna ja stavila svaku rec na svoje mesto, INTERNET POZNANSTVA 653635 dal' sam levu cipelicu staklenu stavila na levu nozicu itd... INTERNET POZNANSTVA 703253


p.s. uredniku: stavite smajli zivele dame koje psuju! INTERNET POZNANSTVA 90142 INTERNET POZNANSTVA 650154

Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeČet Apr 12, 2007 12:13 pm

napred Divno jednazena! INTERNET POZNANSTVA 58341 Bas mi je drago zbog vas dvoje!!! To moze postati jedno divno KO ZNA STA ? INTERNET POZNANSTVA 90142
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeČet Apr 12, 2007 12:25 pm

Kad bi sve zene sveta bile kao "jedna zena",gde bi bio kraj nasem zadovoljstvu.
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeČet Apr 12, 2007 12:28 pm

Smile Apsolutno se slazem sa tobom Br-1! napred
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeČet Apr 12, 2007 12:32 pm

i ja se sa tobom slazem 100% samo treba znati da idealanog covjeka o kakvom sve zene sanjaju da ga imaju, u stvarnosti ga nema ni jedna.
Nazad na vrh Ići dole
Lexi

Lexi


Ženski
Broj poruka : 195
Godina : 51
Datum upisa : 01.03.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeČet Apr 12, 2007 1:02 pm

Greska i jednog i drugog pola je u trazenju idealizma u suprotnom polu...
Ne postoji.
Idealno je samo ono u sta zelimo da verujemo i sta zelimo da vidimo na svom partneru. Sve ono sto nam se ne svidja ili se ne uklapa u 'idealno' ljudski mozak jednostavno zaobidje.Do neke mere do koje to moze.
A kada vise ne moze, onda 'shvatamo da taj idealni i nikada i nije bio idealan'.Sto je opet veoma bolno...
Idealno je samo u jednom pogledu: idealno bolno patimo kada dodjemo do saznanja da nasi idealni i nisu bas tako idealni....
Samo smo predugo nosili ruzicaste naocare sa staklima debelim poput danceta coca-cole!
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimeČet Apr 12, 2007 1:54 pm

slazem se idealno nema nista i ne treba ga traziti.
Nazad na vrh Ići dole
jednažena

jednažena


Broj poruka : 1812
Datum upisa : 07.04.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimePet Apr 13, 2007 1:16 am

a ja vas dvoje sad ovako idealno ljubim INTERNET POZNANSTVA 402331
baš mi je drago da ste tu i da se ovako lepo družimo bounce

Lexi tebi posebna hvala za podršku,danas smo ja i moj net prijatelj ponovo popili kaficu naravno uživo Wink
Nazad na vrh Ići dole
Br-1

Br-1


Broj poruka : 333
Godina : 61
Datum upisa : 02.02.2007

INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitimePet Apr 13, 2007 2:52 am

kad bih znao gde pijete kaficu i ja bih dosao naravno pre njega.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





INTERNET POZNANSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: INTERNET POZNANSTVA   INTERNET POZNANSTVA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
INTERNET POZNANSTVA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Internet prijateljstvo???
» Internet zarada
» Rekordi prenosa internet podataka...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Složna Braća Indeks :: OPUŠTENE PRIČE :: MUŠKO-ŽENSKA ŠAPUTANJA-
Skoči na: